Szia Marcsi! És minden Kefalóniára készülő.....Mi van a fórummal, leült mint az iszap. Semmi kérdés vagy hozzászólás,pedig nemsokára kezdődik a szezon,én már legalábbis nagyon várom Junius 12-ét, az indulást. Onnantól kezdve két hétig más időszámitás kezdődik. Tenger, Napfény,Mirtos,Gyros,Mythos...És nyugalom. Marcsi téged irigyellek,mert már indulsz....
Szia Sándor!
Május 23-tól jön az első csoportom..még nem fogalmazódott meg bennük a kérdések...
Majd a helyszinen kapnak elég tályékoztatást tőlem mindenről.

üdv
Marcsi