(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-05-07 09:46:51
Magda Sándor írta ekkor: 2015-05-06 20:25:34
Szia Marcsi! És minden Kefalóniára készülő.....Mi van a fórummal, leült mint az iszap. Semmi kérdés vagy hozzászólás,pedig nemsokára kezdődik a szezon,én már legalábbis nagyon várom Junius 12-ét, az indulást. Onnantól kezdve két hétig más időszámitás kezdődik. Tenger, Napfény,Mirtos,Gyros,Mythos...És nyugalom. Marcsi téged irigyellek,mert már indulsz....
Szia Sándor! Május 23-tól jön az első csoportom..még nem fogalmazódott meg bennük a kérdések... Majd a helyszinen kapnak elég tályékoztatást tőlem mindenről. smile üdv Marcsi
Magda Sándor Dátum: 2015-05-06 20:25:34
Szia Marcsi! És minden Kefalóniára készülő.....Mi van a fórummal, leült mint az iszap. Semmi kérdés vagy hozzászólás,pedig nemsokára kezdődik a szezon,én már legalábbis nagyon várom Junius 12-ét, az indulást. Onnantól kezdve két hétig más időszámitás kezdődik. Tenger, Napfény,Mirtos,Gyros,Mythos...És nyugalom. Marcsi téged irigyellek,mert már indulsz....
Grand Marcsi Dátum: 2015-04-30 22:33:50
DiOm írta ekkor: 2015-04-30 12:30:01
Kedves Maria, irtam emailt jo par napja, de sajnos nem erkezett valasz. Varom levelet . Udvozelettel Dia
Kedves Diana,válaszoltam. üdv Marcsi
DiOm Dátum: 2015-04-30 12:30:01
Kedves Maria, irtam emailt jo par napja, de sajnos nem erkezett valasz. Varom levelet . Udvozelettel Dia
Grand Marcsi Dátum: 2015-04-28 00:14:52
Gyetvai Ádám írta ekkor: 2015-04-27 07:53:44
Kedves Marcsi! Segíts nekem kérlek. Kocsit fogunk bérelni, már van is 1-2 autóbérlő akivel felvettük a kapcsolatot. Árban nagyon nagy a szórás. A Weben, amikor utazunk, sikerülne lefoglalni (látatlanba 76 Euro - Pefanis) egy kocsit viszonylag olcsón, de a többi helyen 5-7 napra a kocsi bérlés 120-150 Euro. Hol érdemes kocsit bérelni, és az árak reálisak-e, Én amikor voltam, úgy emlékszem 3 nap volt 97 Euro....?! Az említett kölcsönző mennyire megbízható? :) Köszönöm a segítséged.... Szép napot: Ádám
Szia Ádám! Az idei árakról majd amikor leérek május elején tudok biztosat írni... Mi a Pefanist tartottuk eddig a legmegbízhatónak ...de mindenki maga dönti mit és hol szeretne bérelni. De segítek mindenkinek ne aggódj...csak lássam az idei változásokat és hogy mi változott.. Itt mindenről írok majd .. üdv Marcsi