(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Gaál Krisztián Dátum: 2015-04-16 16:59:49
Háló Közvetlen kefaloniarol árulunk menni kocsival zakyra? Ha igen hol ? 1-2 napra lehet atugranank oda is
Grand Marcsi Dátum: 2015-04-12 20:33:28
Magda Sándor írta ekkor: 2015-04-12 16:07:43
Kedves Marcsi! Köszönöm a válaszodat, biztosan meg tudjuk majd oldani a komphoz való eljutást Pessadába a kora reggeli időpont ellenére is. Én a legjobban azt értékelem benned,hogy mindenkinek megpróbálsz válaszolni a kérdéseire, már most előre is,holott a legtöbb kinti telepitett idegenvezető a többi fórumokon még téli álmát alussza. Így azt is tőled kérdezem meg,hogy Zakynthoson a Vivien van még mint idegenvezető? Mert három éve voltunk Agios Sostison,akkor Ő volt,és Ő sokmindenben segitett. Kérdésem hogy Tsiliviben ki lesz? Vagy csak Ag,Sostison van telepitett vezető? Köszönöm Válaszodat . Üdv Sanyi
Kedves Sandor! Zakynthoson Vivien lesz az iden is, egy uj koleganovel ,aki szinten a segitsegetekre lesz majd mindenben tudom! Nem kell aggodni minden rendben lesz smile udv Marcsi smile
Magda Sándor Dátum: 2015-04-12 16:07:43
Kedves Marcsi! Köszönöm a válaszodat, biztosan meg tudjuk majd oldani a komphoz való eljutást Pessadába a kora reggeli időpont ellenére is. Én a legjobban azt értékelem benned,hogy mindenkinek megpróbálsz válaszolni a kérdéseire, már most előre is,holott a legtöbb kinti telepitett idegenvezető a többi fórumokon még téli álmát alussza. Így azt is tőled kérdezem meg,hogy Zakynthoson a Vivien van még mint idegenvezető? Mert három éve voltunk Agios Sostison,akkor Ő volt,és Ő sokmindenben segitett. Kérdésem hogy Tsiliviben ki lesz? Vagy csak Ag,Sostison van telepitett vezető? Köszönöm Válaszodat . Üdv Sanyi
Grand Marcsi Dátum: 2015-04-09 21:59:51
Magda Sándor írta ekkor: 2015-04-08 20:37:54
Kedves Marcsi! Már szóba került régebben de most hogy közeledik az utazás ideje,Junius közepe,újra megkérdezem. Két hétre utazunk az első hét Kefalonián,a második Zakinthoson -Junius 20-tól. Azt már megtudtam hogy Kefalóniáról a komp Pessadából indul Zakinthosra-Agios Nikolaosba Reggel 8-kor és este 18-kor. A probléma az hogy Skalából hogyan tudunk eljutni reggel 8-ra Pessadába a komphoz.( Kb:20 km). Busz ugyanis csak később indul. Taxi mennyibe kerülne? És van-e taxi skalán reggel 7-kor? Vagy bérelünk autót előző napra és azzal megoldani valahogyan. Ebben kérném majd segitségedet. Zakintoson eljutni Tsilivibe megint egy más kérdés,de ott már napközben biztosan van buszjárat. Segitségedet előre is köszönöm . Üdv, Sanyi
Kedves Sándor! Szívesen segítek,ne aggódj kérlek ,előző nap lefixáljuk majd egy taxissal hogy vigyenek el benneteket a Pessádai kikötőbe másnap reggel.Majd akkorra megbeszélem ha gondoljátok hogy a Zakynthosi kolléganőm béreljen kocsit számotokra a túlpartra és a kikötőbe várjon benneteket a kocsi. Addig még beszélünk szerintem,még Kefaloniáról sem késő majd ha ott lesztek ,mindezt elintézni:) Addig is minden jót. Üdv Marcsi
Magda Sándor Dátum: 2015-04-08 20:37:54
Kedves Marcsi! Már szóba került régebben de most hogy közeledik az utazás ideje,Junius közepe,újra megkérdezem. Két hétre utazunk az első hét Kefalonián,a második Zakinthoson -Junius 20-tól. Azt már megtudtam hogy Kefalóniáról a komp Pessadából indul Zakinthosra-Agios Nikolaosba Reggel 8-kor és este 18-kor. A probléma az hogy Skalából hogyan tudunk eljutni reggel 8-ra Pessadába a komphoz.( Kb:20 km). Busz ugyanis csak később indul. Taxi mennyibe kerülne? És van-e taxi skalán reggel 7-kor? Vagy bérelünk autót előző napra és azzal megoldani valahogyan. Ebben kérném majd segitségedet. Zakintoson eljutni Tsilivibe megint egy más kérdés,de ott már napközben biztosan van buszjárat. Segitségedet előre is köszönöm . Üdv, Sanyi