(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Felföldi Ildikó Dátum: 2015-04-03 19:04:09
Sipka Gabriella írta ekkor: 2015-03-29 18:48:06
Szia Ildiko! Mi kb 3 hét múlva kaptuk meg a papirokat! :) üdv: Gabi
Szia Gabi! Köszönöm a válaszodat smile ! Mi szerencsésebbek voltunk, ezen a héten megérkeztek a papírok! Üdv: Ildikó smile
Horváth Tamásné Dátum: 2015-04-03 11:24:35
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-04-01 21:51:11
Kedves Tamás! Az apartman nyugati fekvésű oldalán, egymás mellett található a két szoba,de a kávé átnyújtásához szerintem, nem elég hosszú a kezed smile üdv Marcsi smile
Köszönöm :D (majd ráakasztom egy partvisnyélre :D)
Grand Marcsi Dátum: 2015-04-01 21:59:47
Gaál Krisztián írta ekkor: 2015-04-01 10:00:07
Hello Csalad nagy kagyló gyűjtő , esetleg tudja valaki, h kefalonian van e erre lehetőség. Ha igen melyek azok a part szakaszok, zakynthoson is csak egy partszakasz volt ahol tudtunk szert tenni szépekre
Szia Krisztián! A sziget déli homokos partszakaszain találhattok kagylókat,de ne várj nagyokat,ez nem jellemző. üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-04-01 21:55:21
Heffner Krisztián írta ekkor: 2015-03-31 17:19:58
Szia Marcsi! Autóbérléssel kapcsolatban kérdezném, hogy a Pefanis kölcsönző honlapján lévő árak mennyire valósak (17-19 Euro/nap), érdemes-e megrendelni előre és mennyi biztosítási költséggel kell számolni pluszban? Korábban olvastunk 120 körüli összeget három napra, lehet, hogy előre rendeléssel ennyivel olcsóbb? Köszönjük!
Kedves Krisztián! Biztosat csak a leérkezésem után tudok mondani,itt mindenről tudtok majd értesülni...a fórumunkon fogom közölni majd az újdonságokat ,idei árakat stb. üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-04-01 21:51:11
Horváth Tamásné írta ekkor: 2015-03-31 15:19:49
Szia Marcsi! Még egy kérdés jutott eszembe. A MI ABELI apartmanban az első emelet 12-es és 13-as szobát foglaltuk le. Mennyire van messze a két erkély egymástól? Át tudunk nyújtani egymásnak egy kávét? :D Üdv. Tamás
Kedves Tamás! Az apartman nyugati fekvésű oldalán, egymás mellett található a két szoba,de a kávé átnyújtásához szerintem, nem elég hosszú a kezed smile üdv Marcsi smile