(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-04-07 20:32:28
Lázók Tamás írta ekkor: 2015-04-06 19:15:43
Kedves Marcsi! lenti üzenetben írtad, hogy nem lehet quadot bérelni Skalan. Nagyon elszomorít, mert mi ezt terveztük. Van e lehetőség, valamilyen Skalahoz közeli városban quad bérlésre? Hány km-re van, hogy lehet eljutni oda?És Skalan robogót vagy autót (lehetőleg nyitott) tudunk e bérelni? Kérdésem lenne, hogy Kefalonián kiadják e a 150 köbcentis motort vagy quadot B kategóriás jogsira? Korfun nem foglalkoztak ilyesmivel, de pl Zakinthoszon már igen. Férjem szeretne nagyobb teljesítményt, hogy hegyen se legyen gond vele... Azt szeretném továbbá megkérdezni, hogy az Anna apartman födszinjén levő apartmanokhoz van e zárt udvar pl, ahol törölközőt lehet szárítani? Valamint Skalan van e olyan taverna, étterem, ahol menü van. Zakin pl. volt egy hely, ahol 10 euróért lehetett vacsorázni, és több ételből lehetett választani minden nap. Köszönettel a válaszokért! Szeptember elején találkozunk :) Már nagyon várjuk smile ÜDV!
Kedves Tamás! Robogó és minden más bérelhető Skalában is B-s jogsival,nagyobb köbcentis motorhoz már motoros jogsi is szükséges ( nyitott dzsip is van!)...quad legközelebb Lassiban bérelhető 40km-re Kefalonián nagyon jó a közbiztonság.. nyugodtan lehet teregetni és ruhát kint hagyni.Vacsorára be lehet fizetni ott nálunk a helyszínen is van választék bőven. Szeretettel várlak majd benneteket,kitartás szeptemberig:) üdv Marcsi smile
Lázók Tamás Dátum: 2015-04-06 19:15:43
Kedves Marcsi! lenti üzenetben írtad, hogy nem lehet quadot bérelni Skalan. Nagyon elszomorít, mert mi ezt terveztük. Van e lehetőség, valamilyen Skalahoz közeli városban quad bérlésre? Hány km-re van, hogy lehet eljutni oda?És Skalan robogót vagy autót (lehetőleg nyitott) tudunk e bérelni? Kérdésem lenne, hogy Kefalonián kiadják e a 150 köbcentis motort vagy quadot B kategóriás jogsira? Korfun nem foglalkoztak ilyesmivel, de pl Zakinthoszon már igen. Férjem szeretne nagyobb teljesítményt, hogy hegyen se legyen gond vele... Azt szeretném továbbá megkérdezni, hogy az Anna apartman födszinjén levő apartmanokhoz van e zárt udvar pl, ahol törölközőt lehet szárítani? Valamint Skalan van e olyan taverna, étterem, ahol menü van. Zakin pl. volt egy hely, ahol 10 euróért lehetett vacsorázni, és több ételből lehetett választani minden nap. Köszönettel a válaszokért! Szeptember elején találkozunk :) Már nagyon várjuk smile ÜDV!
Grand Marcsi Dátum: 2015-04-05 20:50:12
dr. Ilosvay Katalin írta ekkor: 2015-04-05 08:34:01
Szia Marcsi, az Utazás kiállításon megismerkedtünk, de biztos nem rémlik mert többen voltak. Kérdésem lenne, július 25.-én két hétre megyek a férjemmel, a Mi Abeli appartman 7-es szobájába. Milyen a szoba és az erkély, mennyire látszik a tenger. onnan. Milyen árban van a quad. Ha valakinek van információja a szobáról és a helyről írjon legyen szíves. Köszönettel, Ilosvay Katalin
Kedves Katalin! Az apartman keleti oldalára néző szobák között található a 7-es szoba is ahonnan a kilátás ,a szoba mérete,a terasza megegyezik a honlapunkon található és fotókkal illusztrált szoba fotóira. A fák ágai között kivillanó kékség a tenger csillogó kék színe,de a szebb látvány érdekében megéri a kis séta a tengerig:) A településünkön nem bérelhető quad mivel féltik és védik a partjainkon kikelő teknősöket. üdv Marcsi smile
dr. Ilosvay Katalin Dátum: 2015-04-05 08:34:01
Szia Marcsi, az Utazás kiállításon megismerkedtünk, de biztos nem rémlik mert többen voltak. Kérdésem lenne, július 25.-én két hétre megyek a férjemmel, a Mi Abeli appartman 7-es szobájába. Milyen a szoba és az erkély, mennyire látszik a tenger. onnan. Milyen árban van a quad. Ha valakinek van információja a szobáról és a helyről írjon legyen szíves. Köszönettel, Ilosvay Katalin
Grand Marcsi Dátum: 2015-04-03 20:29:41
Horváth Tamásné írta ekkor: 2015-04-03 11:24:35
Köszönöm :D (majd ráakasztom egy partvisnyélre :D)
Azt megnézzük Tamás:) smile smile