Szia Marcsi, az Utazás kiállításon megismerkedtünk, de biztos nem rémlik mert többen voltak. Kérdésem lenne, július 25.-én két hétre megyek a férjemmel, a Mi Abeli appartman 7-es szobájába. Milyen a szoba és az erkély, mennyire látszik a tenger. onnan. Milyen árban van a quad.
Ha valakinek van információja a szobáról és a helyről írjon legyen szíves. Köszönettel, Ilosvay Katalin
Kedves Katalin!
Az apartman keleti oldalára néző szobák között található a 7-es szoba is ahonnan a kilátás ,a szoba mérete,a terasza megegyezik a honlapunkon található és fotókkal illusztrált szoba fotóira.
A fák ágai között kivillanó kékség a tenger csillogó kék színe,de a szebb látvány érdekében megéri a kis séta a tengerig:)
A településünkön nem bérelhető quad mivel féltik és védik a partjainkon kikelő teknősöket.
üdv
Marcsi