Szia Marcsi!
Szeretném még megkérdezni, az erkély, terasz merre nyílik? Minden apartmanhoz van külön erkély vagy terasz?
A wifi minden szobában jól elérhető e?
Még egyszer köszönöm a válaszodat.
Üdv;Hajni
Kedves Hajnalka!
Október végéig úszható kellemes a tenger vize,a hőmérséklet szeptemberben is 30 fok körül van .
A Renieri fsz.-i 24-es szoba É.K fekvésű ,privát terasz része nincsen,de kiülő része kényelmes .. a szoba kellemes..
Szeretettel várlak majd benneteket!
üdv
Marcsi