(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Gaál Krisztián Dátum: 2015-04-01 10:00:07
Hello Csalad nagy kagyló gyűjtő , esetleg tudja valaki, h kefalonian van e erre lehetőség. Ha igen melyek azok a part szakaszok, zakynthoson is csak egy partszakasz volt ahol tudtunk szert tenni szépekre
Heffner Krisztián Dátum: 2015-03-31 17:19:58
Szia Marcsi! Autóbérléssel kapcsolatban kérdezném, hogy a Pefanis kölcsönző honlapján lévő árak mennyire valósak (17-19 Euro/nap), érdemes-e megrendelni előre és mennyi biztosítási költséggel kell számolni pluszban? Korábban olvastunk 120 körüli összeget három napra, lehet, hogy előre rendeléssel ennyivel olcsóbb? Köszönjük!
Horváth Tamásné Dátum: 2015-03-31 15:19:49
Szia Marcsi! Még egy kérdés jutott eszembe. A MI ABELI apartmanban az első emelet 12-es és 13-as szobát foglaltuk le. Mennyire van messze a két erkély egymástól? Át tudunk nyújtani egymásnak egy kávét? :D Üdv. Tamás
Grand Marcsi Dátum: 2015-03-30 20:29:00
Kotnyekné P. Hajnalka írta ekkor: 2015-03-30 18:44:42
Szia Marcsi! Szeretném még megkérdezni, az erkély, terasz merre nyílik? Minden apartmanhoz van külön erkély vagy terasz? A wifi minden szobában jól elérhető e? Még egyszer köszönöm a válaszodat. Üdv;Hajni
Kedves Hajnalka! Október végéig úszható kellemes a tenger vize,a hőmérséklet szeptemberben is 30 fok körül van . A Renieri fsz.-i 24-es szoba É.K fekvésű ,privát terasz része nincsen,de kiülő része kényelmes .. a szoba kellemes.. Szeretettel várlak majd benneteket! üdv Marcsi smile
Kotnyekné P. Hajnalka Dátum: 2015-03-30 18:44:42
Szia Marcsi! Szeretném még megkérdezni, az erkély, terasz merre nyílik? Minden apartmanhoz van külön erkély vagy terasz? A wifi minden szobában jól elérhető e? Még egyszer köszönöm a válaszodat. Üdv;Hajni