(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Domonkos Diána Dátum: 2013-05-30 18:06:04
Krisztina írta ekkor: 2013-05-30 17:36:31
Akkor jól gondoltam, hogy 1 kép=10 euró, de annak örülök, hogy profi fotós örökíti meg azt a pillanatot. Ne haragudj, hogy ennyit kérdezek, csak szeretnék tisztába lenni ezekkel a dolgokkal. Jó tudni, hogy mi hogy van és mennyiért. :) Biztos nagyon jó fotó készült, én is már nagyon várom! :) Egyébként melyik az a két pózfajta, ahogyan lehet képet készíteni? Mert sokfélét láttam az oldalon. :D És ha nem gond, a kompozásról is szeretnék érdeklődni, azt tudom, hogy elméletileg 25 perc, de az árával szintén nem vagyok tisztában, hisz mindenhol mást láttam és mondtak. Remélem, ezek az információk mások számára is értékesek lesznek! :)
Csak 2 pózfajta van, az oldalak becsapósak, nem szabad hinni nekik. Az egyik az amikor a delfin fekszik és ti mögötte guggoltok, a másik az amikor állva kitárod a bal kezed és tenyeredbe puszit ad (ilyenkor jó magasra kiugrik a vízből és minden rajta van a fotón!!! Szerintem ez a legjobb (itt személyesebb a kapcsolat mint a másikon), nekem is ilyen van mintmár írtam. :-D A kompjegy oda-vissza 2 euróba kerül, nem sok. Tényleg 20-25 perc, ami nem hosszú. Ott kell elmenjetek a mellékhelyiségbe, mert utána majd csak 4 órára rá élltok meg. Szóval 20 percbe bele kell férjen, ráadásul pottyantós és nagyon büdi, fel kell készülni rá :-D A buszon szedik össze a pénzt odafele és visszafele is, szóval nem szednek egyből 2 eurót mindenkitől! Remélem tudtam segíteni?!!!
Krisztina Dátum: 2013-05-30 17:36:31
Domonkos Diána írta ekkor: 2013-05-30 15:47:10
Szia! Szívesen! Ha bármiben tudok, neked is segítek. 10 eróba csak egyfajta póz tartozik :-( és profi fotós készíti. El nem tudom mondani mennyire jó kép lett amit a fotós csinált rólam meg a delfinről, szóval megéri!!! Te vagy Ti nem fogtok tudni olyat csinálni, de lehet nem is engedik nektek, hogy fotózzatok. Tavaly kellett fizetni a fényképezőgépért és a kamerákért is, de nekem szerencsém volt, most egyikre se kellett fizetnem. Azért örülök, hogy a delfinnel való képet profi fotós csinálta, nekem is szuper gépem van, de elkapni azt a pillanatot, hát nem egyszerű :-D Ne hagyjátok ki, tényleg ne!!! Felejthetlen élmény volt számomra amikor a tenyeremet ütötte az orrával a kis delfin :-D (nekem ilyen kép készült). Minden jót. :-D Üdv: Dia
Akkor jól gondoltam, hogy 1 kép=10 euró, de annak örülök, hogy profi fotós örökíti meg azt a pillanatot. Ne haragudj, hogy ennyit kérdezek, csak szeretnék tisztába lenni ezekkel a dolgokkal. Jó tudni, hogy mi hogy van és mennyiért. :) Biztos nagyon jó fotó készült, én is már nagyon várom! :) Egyébként melyik az a két pózfajta, ahogyan lehet képet készíteni? Mert sokfélét láttam az oldalon. :D És ha nem gond, a kompozásról is szeretnék érdeklődni, azt tudom, hogy elméletileg 25 perc, de az árával szintén nem vagyok tisztában, hisz mindenhol mást láttam és mondtak. Remélem, ezek az információk mások számára is értékesek lesznek! :)
Domonkos Diána Dátum: 2013-05-30 15:47:10
Krisztina írta ekkor: 2013-05-30 14:55:25
Köszönöm szépen válaszodat! :) Hú, már nagyon várom! És a 10 euróba mind a két pózfajta által készült kép benne van, vagy külön-külön 10 euró? :) Valamint a képeket az ott dolgozók is készítik, vagy csak akivel megyek? Mert sok képet láttam különböző oldalakon, amiről úgy vélem, hogy az ott dolgozók készítették. Igen, sajnos tudom, hogy az az 1 hét nagyon hamar el fog telni, tapasztaltam tavaly nyáron Görögországba, Sarti-n! :(
Szia! Szívesen! Ha bármiben tudok, neked is segítek. 10 eróba csak egyfajta póz tartozik :-( és profi fotós készíti. El nem tudom mondani mennyire jó kép lett amit a fotós csinált rólam meg a delfinről, szóval megéri!!! Te vagy Ti nem fogtok tudni olyat csinálni, de lehet nem is engedik nektek, hogy fotózzatok. Tavaly kellett fizetni a fényképezőgépért és a kamerákért is, de nekem szerencsém volt, most egyikre se kellett fizetnem. Azért örülök, hogy a delfinnel való képet profi fotós csinálta, nekem is szuper gépem van, de elkapni azt a pillanatot, hát nem egyszerű :-D Ne hagyjátok ki, tényleg ne!!! Felejthetlen élmény volt számomra amikor a tenyeremet ütötte az orrával a kis delfin :-D (nekem ilyen kép készült). Minden jót. :-D Üdv: Dia
Krisztina Dátum: 2013-05-30 14:55:25
Domonkos Diána írta ekkor: 2013-05-30 12:08:19
Szia Krisztina! Én most voltam az Adalandba először. Nagyon szupi volt, rengeteget csúszkáltam és jól el is fáradtam :-D 35 euro volt az aquapark és a delfinshow együtt. Külön az aquapark 18 euro/fő, a delfinshowra is lehet külön jegyet venni, de azt nem tudom mennyibe kerül. A delfinshow 2 órakkor kezdődik. Az aquaparkba 10 órára ér be a busz, pont nyitásra, 2-ig van időtök csúszkálni, bár a delfinshow után is vissza tudtok menni az aquaparkba, 5-kor jön értetek a busz, hogy hazavigyen. A pénztárnál kaptok egy karaszalagot, ami a delfinshowra érvényes, így engednek át benneteket a kapun. Minden nap lehet menni az Adalandba nincs konkrét nap megadva. A delfinnel két pózfajtát tudnak csak csinálni (megéri!!!), mely 10 euróba kerül. Simogatni nem lehet őket, sajna :-( Ha fakultatív programokat szeretnétek, akkor ajánlom Pamukkalet és a hajókázást meg persze az aquaparkot a delfinshowal együtt :-D Kusadasiban szép a kikötő, a bazár hangulata, szerdán és pénteken lévő piac stb. Eltelik 1 hét úgy, hogy nem is veszitek észre :-D Jó pihenést! Szép nyarat!
Köszönöm szépen válaszodat! :) Hú, már nagyon várom! És a 10 euróba mind a két pózfajta által készült kép benne van, vagy külön-külön 10 euró? :) Valamint a képeket az ott dolgozók is készítik, vagy csak akivel megyek? Mert sok képet láttam különböző oldalakon, amiről úgy vélem, hogy az ott dolgozók készítették. Igen, sajnos tudom, hogy az az 1 hét nagyon hamar el fog telni, tapasztaltam tavaly nyáron Görögországba, Sarti-n! :(
Domonkos Diána Dátum: 2013-05-30 12:08:19
Krisztina írta ekkor: 2013-05-29 23:15:50
Sziasztok! :) A nyáron készülünk Kusadasiba, és szeretnénk ellátogatni az Adalandba is. Sok oldalt nézegettem már a helyről és az árakról is, de mindenhol más volt. Azt szeretném kérdezni, hogy ha például az aquaparkba és a dolphin parkba is szeretnénk menni, akkor kb. mennyi belépőpénzre kell számítani? Illetve, nézegettem már a delfinnel való közös fotóról is információkat, de szintén nem volt egyértelmű válasz. Mennyibe kerül? :) Kusadasin melyek azok a helyek, ahova feltétlenül érdemes ellátogatni? :) Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!
Szia Krisztina! Én most voltam az Adalandba először. Nagyon szupi volt, rengeteget csúszkáltam és jól el is fáradtam :-D 35 euro volt az aquapark és a delfinshow együtt. Külön az aquapark 18 euro/fő, a delfinshowra is lehet külön jegyet venni, de azt nem tudom mennyibe kerül. A delfinshow 2 órakkor kezdődik. Az aquaparkba 10 órára ér be a busz, pont nyitásra, 2-ig van időtök csúszkálni, bár a delfinshow után is vissza tudtok menni az aquaparkba, 5-kor jön értetek a busz, hogy hazavigyen. A pénztárnál kaptok egy karaszalagot, ami a delfinshowra érvényes, így engednek át benneteket a kapun. Minden nap lehet menni az Adalandba nincs konkrét nap megadva. A delfinnel két pózfajtát tudnak csak csinálni (megéri!!!), mely 10 euróba kerül. Simogatni nem lehet őket, sajna :-( Ha fakultatív programokat szeretnétek, akkor ajánlom Pamukkalet és a hajókázást meg persze az aquaparkot a delfinshowal együtt :-D Kusadasiban szép a kikötő, a bazár hangulata, szerdán és pénteken lévő piac stb. Eltelik 1 hét úgy, hogy nem is veszitek észre :-D Jó pihenést! Szép nyarat!