Kedves László!
Megpróbálok válaszolni minden kérdésére. A szoba egyszerű apartman színvonalú, elég kicsi, de tiszta, a fürdőszoba viszont elég tágas. Minden erkélyről a tengerre lehet látni oldalról, a tetőteraszról viszont ahol az étterem van fantasztikus a panoráma, a naplementét csodálva lehet vacsorázni. A szobák klímásak, kétnaponta takarítják és semmi sem tűnik el, a személyzet megbízható és nagyon kedves. A szálloda közvetlen tengerparti, csak le kell menni a strandra, viszont nincs saját strandja. A tetőteraszon van még úszómedence és pool-bár. A tenger tiszta, homokos és lassan mélyülő,sem kő, sem hínár nincs, nem kell cipő. Wifi a szobákban nincs, csak lent a recepción és a bárban. A Kipa áruház a szállodából kilépve jobbra kb. 200 m-re van. Az ételválaszték nagyon jó volt, mindhárom fő étkezés időpontjáról a recepción adnak angol nyelvű tájékoztatót. Nagyon sok hideg saláta volt mindenféle változatban, emellett délben és este egyféle leves és 3 féle főétel volt, 4 féle körettel és kb. 5 féle gyümölcs, ami reggel is volt. Az édesség választék nagyon szuper volt, nem csak a mézzel locsolt sütik voltak, hanem nagyon sokféle puding és piskóta, gyönyörű torták is. Délután még volt a medencénél hamburger és sült burgonya is. Ital volt vodka, és valami török ital, sör, fehérbor, vörösbor, narancslé, cola, ásványvíz, stb. Emellett soha nem kellett ételre vagy italra egy fillér sem költenünk, annyira megfelelő volt. Fakultatív úton mi Pamukkáléban voltunk és török fürdőben, de nem helyi szervezéssel. Amennyire láttam a plakátokból a Pamukkáléi út kb. 10 euróval volt olcsóbb, viszont benne van a rizikó, hogy milyen lesz az idegenvezetés, stb. és hát jól kell tudni valamilyen idegen nyelvet hozzá, gondolom az angolt. Az 5-ös Dolmus busz jár a közeli belvárosba és visszafelé a szálloda sarkánál áll meg. Ha van még kérdése, szívesen válaszolok rá.
Kedves Mária!
Pénteken utazunk Kusadasiba.
Szeretnénk elmenni Pammukkaleba, de az 55 eurót (Grand Tours által szervezett kirándulás) soknak tartjuk. Önök , hogyan jutottak el Pammuba.???
Köszönöm a válaszát előre is!!