(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Kokauszkiné Tóth Edit Dátum: 2013-05-19 08:51:46
Mikosné Béres Angéla írta ekkor: 2013-05-18 22:08:49
Valaki ugye azért fog válaszolni? Nem valami aktív ez a fórum.
Kedves Angéla! Mi tegnap érkeztünk meg Kusadasiba, így elég friss információkat tudok nyújtani. Az út meglehetősen hosszú volt, mi busszal jöttünk, magyar idő szerint délre érkeztünk meg. A júniusi vízhőmérsékletről nincs információm, azért van, aki már most is fürdik. Az apartman nagyon kellemes, jó tágas, biztosan elférnek a két gyerekkel. Tegnap este még meglátogattuk a bevásárlóközpontot, a Kipa-t. Kb. 10-15 perc alatt lehet eljutni a háztól, nagy választék van, éttermek is találhatók benne. Kb. 8-16 líráért meg lehet vacsorázni. Az árak többnyire az otthoninak felelnek a boltban. Konkrétan a tej, tejtermék valamivel drágább. (Egy liter tej 2-2,5 líra) Szeszes ital meglehetősen drága. Az apartmanban egy villanyrezsó van egy normál és egy nagyon kicsi főzőlappal, az edénykészlet minimális, nagy főzést senki se akarjon rendezni. Ha még valami érdekli, szívesen válaszolok. Ez azt is jelenti, hogy a szobánkban van wifi, bár kissé lassú, legalábbis az otthon megszokotthoz képest. Tévé is van, M2, Duna és a Duna Word is fogható, számtalan egyéb csatornán kívül.
Mikosné Béres Angéla Dátum: 2013-05-18 22:08:49
Mikosné Béres Angéla írta ekkor: 2013-05-17 22:31:09
Kedves Bori! Kedves fórumozók! Mi most fogunk menni Törökországba, június közepén 2 gyerekkel, egyik 4,5 éves, a másik 9 éves. Érdeklődni szeretnék, hogy ilyenkor ott már elég meleg-e a víz, a kompon való utazás elviselhető-e. Kérdezném továbbá, hogy mivel apartmanba megyünk, milyenek az élelmiszer árak. Érdemes-e itthonról több élelmiszert vinni, vagy ott is meg lehet venni jó áron. Nem mindegy az ember mennyi cuccot pakol és cipel.Szívesen venném ha valaki hasznos információval tudna szolgálni. Segítségeteket előre is köszönöm! szívélyes üdvözlettel: Angéla smile
Valaki ugye azért fog válaszolni? Nem valami aktív ez a fórum.
Mikosné Béres Angéla Dátum: 2013-05-17 22:31:09
Kedves Bori! Kedves fórumozók! Mi most fogunk menni Törökországba, június közepén 2 gyerekkel, egyik 4,5 éves, a másik 9 éves. Érdeklődni szeretnék, hogy ilyenkor ott már elég meleg-e a víz, a kompon való utazás elviselhető-e. Kérdezném továbbá, hogy mivel apartmanba megyünk, milyenek az élelmiszer árak. Érdemes-e itthonról több élelmiszert vinni, vagy ott is meg lehet venni jó áron. Nem mindegy az ember mennyi cuccot pakol és cipel.Szívesen venném ha valaki hasznos információval tudna szolgálni. Segítségeteket előre is köszönöm! szívélyes üdvözlettel: Angéla smile
Grand Bori Dátum: 2013-05-03 15:52:39
Szőlősi-Papp Orsolya írta ekkor: 2013-04-30 11:51:25
Kedves Grand tours! az lenne a kérdésem, hogy Törökország apartmanjába szeretnénk ketten menni 2013.08.17-24, vagy 2013.08.24-31. inkább az utóbbi lenne a jobb! és már nem látok szabad két fős apartmant. Ilyenkor egy 3 fősbe lehet ketten menni vagy enenk van valamilyen felára? Évek óta az utaási irodával utazom meg vagyok elégedve a szolgáltatásokkal, és bízom benne idén is sikerül felszállnunk egy törökországba menő járatra, a kívánt időpontban!! HÁlás köszönttel: Papp Orsolya
Kedves Orsolya! Természetesen lehet a nagyobb apartmanjainkat is 2 főre foglalni. Üdv. Bori
Grand Bori Dátum: 2013-05-03 15:49:56
Bóka Andrea írta ekkor: 2013-04-28 18:18:03
Kedves Grandtours/ Az lenne a kérdésem, hogy mi ketten szeretnénk idén utazni Kusadasiba, viszont 2 férőhelyes apartman foglalására már nincs lehetőség. A két légterű apartmanokért kell felárat fizetni 2 személy esetén?? A másik, hogy mi Budapestiek vagyunk. Van lehetőség személyesen foglalni a környéken? Előre is köszönöm a választ! Andi
Kedves Andrea! Összesen 3 db 2 fős apartmanunk van, a többi mind 2 légterű. Természetesen lehet foglalni 2 főre felár nélkül. Budapesten nagyon sok partnerirodánk van, nálukl személyesen is befoglalhatják az utat. A partnerirodáink listáját megtalálják a honlapunkon kerületekre lebontva. Üdv. Bori