(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Bori Dátum: 2013-05-03 15:37:33
Kovács András írta ekkor: 2013-04-21 18:10:33
Sziasztok! Egyénileg szeretnénk autóval menni Kusadasira, 2 felnőtt, egy 7 éves gyerek. Járt már valaki autóval Törökországban? Szívesen olvasnék erről tapasztalatokat, érdemes-e elindulni, milyen az út, BIZTONSÁGOS-e, mennyi ideig tart? Ezt a távolságot már többször megtettük, jártunk Zakynthoson, Tossa de Marban is, km nem akadály, de itt az útviszonykkal nem vagyok tisztában. Előre is köszönöm a válaszokat, András
Kedves András! Tavaly a családommal (2 felnőtt és egy akkor 3 éves gyermek) nyaralni autóval mentünk oda. Szerbiában és Törökországban jók az útviszonyok, Bulgáriában változó. Szerbiában Nisig lehet pályán haladni. Bulgáriában nagyon kevés az autópályaszakasz. Törökországban szintén nem sok a hivatalos autópálya, de majdnem végig 2x2 sávos úton lehet ott haladni. A komp 1/2 óránként közlekedik Gelibolu-Lapseki között. Ha navigációt használunk, először ne Kusadasit vagy Izmirt üssük be, mert legtöbbször elvisz Isztambul fele, hanem Edirne,-Uzunköprü-Gelibolu vonalat, utána már mehet Kusadasi. Kusadasiban helyben viszont inkább a helyi buszokkal érdemes közlekedni. Üdv. Bori
Grand Bori Dátum: 2013-05-03 15:30:32
kálmán attila írta ekkor: 2013-04-18 09:46:00
Kedves Grandtours! Érdeklődnék,hogy Kusadasiban csak a YONCA Aparthotelbe szerveznek 2013-ban utakat?Csak azért kérdezem,mert több fórumozónál olvasom,hogy említik a ASENA hotelt is. Köszönöm.Attila Miskolcról
Kedves Attila! A teljes Yonca apartmanházunk a garanciális szálláshelyünk. De hoteleket is - köztük az Asenát - lehet lekérésre foglalni. Üdv. Bori
Grand Bori Dátum: 2013-05-03 15:28:31
Domonkos Diána írta ekkor: 2013-04-17 15:30:17
Kedves Grand Tours! Kedves Fórumozók! Kedves Bori!!! :-) Idén már 7. alkalommal utazok veletek. Most május 17-én ismét Törökbe, Piroskámmal /akit az előző év májusában ismertem meg az első Török utazáson a buszon/. Hihetetlenül hangozhat, de jó egyedül utazni, mert így néhá-néha az ember rátalál ilyen jó barátokra és utitársokra is :-D / Remélem elolvasod Pirike :-) / és nem beszélve Boriról aki velünk jött segíteni. Le a kalappal előtte és a sofőrőkre, akik türelmesek, segítőkészek és vigyáznak ránk az utazások során ;-) Remélem mindenkinek jól indul a 2013-as szezonja. Kívánok mindenkinek nagyon szép utat, jó időt és kellemes pihenést!!! A Grand Tours irodának meg kívánok kitartást egész évre és megköszönve munkájukat, türelmüket és segítségüket is mindannyiunk nevében, mert nélkülük mi nem utaznánk sehova :-D Üdvözlet: Gyuláról Domonkos Diána
Kedves Dia! Reméljük, idén is jól fogod magad érezni Kusadasin. Még az is lehet, megint találkozunk a buszon. Üdv. Bori
Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2013-05-03 08:32:56
Mindenkinek jó nyaralást! Nem fogjátok meg bánni! Tapasztalatból mondom. Üdv Marcsi
Szőlősi-Papp Orsolya Dátum: 2013-04-30 11:51:25
Kedves Grand tours! az lenne a kérdésem, hogy Törökország apartmanjába szeretnénk ketten menni 2013.08.17-24, vagy 2013.08.24-31. inkább az utóbbi lenne a jobb! és már nem látok szabad két fős apartmant. Ilyenkor egy 3 fősbe lehet ketten menni vagy enenk van valamilyen felára? Évek óta az utaási irodával utazom meg vagyok elégedve a szolgáltatásokkal, és bízom benne idén is sikerül felszállnunk egy törökországba menő járatra, a kívánt időpontban!! HÁlás köszönttel: Papp Orsolya