Kedves Kriszti!
Az 510-es szoba nem tengerre néző, másik házra néz. Valami hiba folytán tegnap reggel fordítva jelent meg, de azonnal javíttattam. A félpanzió büfé rendszerű. Nem olyan bőséges a kínálat, mint a svédasztalnál,de abból és annyit veszünk, amennyit szeretnénk. Reggelinél felvágott, 2 féle sajt, tojás valamilyen formában (főtt, rántotta)zöldség, vaj, dzsem közül lehet választani. Kávé és a finom török tea is benne van. Vacsoránál 1-2 féle húsétel és sokféle köret, saláta van, valamilyen édesség vagy gyümölcs. Remélem, tudtam segíteni. Üdv. Bori
Szia Bori! Köszönöm szépen!
Még vacilálunk a Coast Light Hotel is szóba jöhet. Aki ott volt, kérem írjon néhány szót, hogy érezte ott magát ill. milyen az ellátás, az italárak (vacsoránál), hiszen az ugye nincs benne az árban lévén ez nem all inclusive. A parkolás mennyire megoldott a szállodában?
Köszi, Kriszti