Kedves Kaló Krisztina!
Tavaly augusztusban 2 hetet töltöttünk Kusadasiban a Coast Light Hotelben.A lehető legjobb választás volt,és merem ajánlani bárkinek!A hotel szép és tiszta,naponta takarítanak,törölközőt cserélnek,az ágyneműt is legalább háromszor cserélték egy hét alatt.A személyzet nagyon barátságos.segítőkész.A reggeli és a vacsora bőséges,és változatos,mindenki talál magának kedvére valót.Ezek az étkezések nagyon szép helyen van kialakítva,mert közben szép rálátás van a tengerre.Az italok drágák,de mindenhol!Mi a vacsorához 1,5l-es ásványvizet szoktunk kérni,az 1 Török Lírába került,és az még elfogadható.A reggelihez adnak:teát,kávét,tejet,narancslét vagy meggylét.A hotelből ha kiléptünk,balra pár lépésre volt egy kis bolt,ott szoktunk üdítőt vásárolni,lényegesen olcsóbban.Ezt persze nem lehetett bevinni a hotelbe,de táskában megoldható.A szobában pedig el kell dugni,mert ha elő van akkor elkobozzák,és az utolsó napon adják vissza.A szobában van mini bár feltöltve mindenféle itallal,de horror áron és ezt minden nap ellenőrzik volt-e fogyasztás belőle,és azt hozzá írják a szoba számlához amit távozáskor ki kell fizetni.Megjegyzem mi nem fogyasztottunk belőle semmit.A sajátunkat is csak akkor raktuk be hűteni amikor már takarítottak.remélem tudtam segíteni valamennyit,és ha még bármiféle kérdése lenne szívesen válaszolok!Ha ezt a hotelt válassza nem fogja megbánni.Üdvözlettel:Farkasné Kriszti