(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Bori Dátum: 2013-01-18 13:24:01
Kaló Krisztina írta ekkor: 2013-01-17 19:53:30
Szia Bori! Köszönöm szépen! Még vacilálunk a Coast Light Hotel is szóba jöhet. Aki ott volt, kérem írjon néhány szót, hogy érezte ott magát ill. milyen az ellátás, az italárak (vacsoránál), hiszen az ugye nincs benne az árban lévén ez nem all inclusive. A parkolás mennyire megoldott a szállodában? Köszi, Kriszti
Kedves Kriszti! A szállodai árakról már kaptál infot, ahogy látom. A parkolás a szálloda előtt megoldott, ha autóval szeretnétek menni. Üdv. Bori
Grand Bori Dátum: 2013-01-18 13:18:15
Pintér Nikolett írta ekkor: 2013-01-16 19:52:29
Sziasztok! Afelől szeretnék érdeklődni, hogy az alapvető élelmiszerek (tej, víz, kenyér stb.) mennyibe kerülnek kb?
Kedves Nikolett! Az alapvető élelmiszerek hasonló árban vannak, mint itthon. Azoknak, akik a Yonca apartmanban szállnak meg, ajánljuk, hogy ásványvizet ne cipeljenek feleslegesen a boltból, a recepción lehet kapni ugyanolyan áron, mint a boltban. Tavaly 1 € volt egy 5 literes víz. A sör és a hús drágább, mint nálunk. Üdv. Bori
Grand Bori Dátum: 2013-01-18 13:13:51
Nagy Zsuzsa írta ekkor: 2013-01-16 07:12:06
A félpanzió és az all inclusive ellátás külön fizetendő?
Amennyiben apartmanos elhelyezést választ valaki, külön lehet a félpanziós ellátást igényelni. All Inclusive ellátás azokban a szállodákban van, amelyeknél azt jelöltük meg ellátásnak. Üdv. Bori
Grand Bori Dátum: 2013-01-18 13:10:39
Vári Gabriella írta ekkor: 2013-01-17 15:01:02
Elnézést,még azt szeretném megkérdezni ,hogy hanyas számú szobákban van zuhanykabinos fürdő ? Köszi!
Kedves Gabi! A konyha átlag felszereltségű: főzőedények, tányérok, csészék, poharak, evőeszközök, 2 lyukú villanytűzhely van benne. Tavalyi éven nem volt mikró, de erre az évre már ígéretet kaptunk rá. Azt nem tudjuk, melyik szobában függönyös, melyikben elhúzható ajtós a zuhany. Üdv. Bori
Farkas Róbertné Dátum: 2013-01-17 21:09:26
Kedves Kaló Krisztina! Tavaly augusztusban 2 hetet töltöttünk Kusadasiban a Coast Light Hotelben.A lehető legjobb választás volt,és merem ajánlani bárkinek!A hotel szép és tiszta,naponta takarítanak,törölközőt cserélnek,az ágyneműt is legalább háromszor cserélték egy hét alatt.A személyzet nagyon barátságos.segítőkész.A reggeli és a vacsora bőséges,és változatos,mindenki talál magának kedvére valót.Ezek az étkezések nagyon szép helyen van kialakítva,mert közben szép rálátás van a tengerre.Az italok drágák,de mindenhol!Mi a vacsorához 1,5l-es ásványvizet szoktunk kérni,az 1 Török Lírába került,és az még elfogadható.A reggelihez adnak:teát,kávét,tejet,narancslét vagy meggylét.A hotelből ha kiléptünk,balra pár lépésre volt egy kis bolt,ott szoktunk üdítőt vásárolni,lényegesen olcsóbban.Ezt persze nem lehetett bevinni a hotelbe,de táskában megoldható.A szobában pedig el kell dugni,mert ha elő van akkor elkobozzák,és az utolsó napon adják vissza.A szobában van mini bár feltöltve mindenféle itallal,de horror áron és ezt minden nap ellenőrzik volt-e fogyasztás belőle,és azt hozzá írják a szoba számlához amit távozáskor ki kell fizetni.Megjegyzem mi nem fogyasztottunk belőle semmit.A sajátunkat is csak akkor raktuk be hűteni amikor már takarítottak.remélem tudtam segíteni valamennyit,és ha még bármiféle kérdése lenne szívesen válaszolok!Ha ezt a hotelt válassza nem fogja megbánni.Üdvözlettel:Farkasné Kriszti