Úgy látom, hogy a Kusadasi fórumon az idegenvezető nem igazán reagál a kérdésekre. Én már több mint 3 hete várok.
Más városokban nem ezt tapasztalom.
bolgár attila Dátum: 2012-12-27 15:34:59
érdeklődnék hogy az olivia az idén nem lessz?köszönöm
Kovácsné Simon Bernadett Dátum: 2012-12-19 09:41:03
Érdeklődöm, hogy az Ephesus és a Sirince programok fél- vagy teljes naposak-e?
A Sirince program mennyibe kerül?
Kokauszkiné Tóth Edit Dátum: 2012-12-04 17:54:46
Érdeklődöm, tudja-e valaki, hogy a Yonca apartman 603-as szobája a tengerre néz-e. Bár már lefoglaltam, de azért jó lenne tudni. A leírásban ezekről a szobákról semmi sincs, bár úgy tudom, 2012-ben még nem bérelték őket.
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-12-03 07:06:03
Kedves Krisztina! [email protected] írjon és mindenre válaszolok.üdv: Teri