Sziasztok! Szept.30-án jöttünk haza Kusadasiból,sajnos kicsit vegyes érzelmekkel. A sofőrök tényleg kiválóak voltak,csak dicséret illeti őket. Mi az Oliviában szálltunk meg,de nem nagyon tudnám ajánlani azoknak akik következőleg mennek. Nekünk a meleg vizzel volt leginkább bajunk,az sajnos csak a késő délután volt valamikor,de már pl.este 10-kor nem volt.Reggel abszolut nem lehetett lefürödni,mert jég hideg viz volt.Ellentétben a Yonkával,ott mindig forró viz jött a csapból,hallottuk a többi utastársunktól. A társaságunkból akikkel voltunk az Oliviában a melletünk levő szobában laktak,de a körülmények borzalmasak voltak. A WC-t folyamatosan szerelni kellett,a viz állandóan állt a fürdőszobában,ha zuhanyoztak,ha nem, ráadásul a zuhany körbe vastagon penészes volt. Az Olivia és a Yonca apartmann között mérföldes különbség volt. Egyet nem értünk egyébként,mért kellett 2 apartmant kibérelni a legelső szezonban,majd ha már jobban látják,hogy milyen akkor is elég lenne.Nem beszélve a liftről,hát az nagyon hiányzott,főleg mikor a nagy csomagokkal kellett
le fel mászkálni. Annyit tudok tanácsolni akik ezek után mennek ,hogy csak a Yonca apartmant válasszák. Amúgy nagyon szép volt, a negativ élmény mellett azért sok pozitiv is volt. A kirándulások közül legjobban a a falusi kirándulás tetszett,a hajó sem volt rossz,de ott az a kikötés,hát azzal szinte senki sem volt kibékülve,az egyik utastársunknak ki is ment a térde.
A tenger gyönyörű volt a part is elég tiszta.Egyszer megnéztük ezt is,de vissza nem vágyunk.