Kedves Fórumozók ! A WIFI-használatáról nem írt senki .Valóban csak a társalgóba érhető el vagy egyes szobákba is? Az Olívia külföldi honlapja szerint minden szobába van, a recepcion jól müködik? Mivel a telefon Törökországból drága ,a tengerről se nagyon áradoznak nem soat írnak róla ? Nagyon hínáros vagy van tiszta rész is ,kell-e fürdő cipő a vízbe? A választ előre is köszönöm Teri
Kedves Sinkó Gyuláné! Az Olivia apartmanban ingyenes a Wifi használat, a szobákban is van net. Nem kell aggódnia. A tengerhez érdemes fürdő cipőt hoznia, van ahol hínáros és kicsit köves is. De ezt inkább az utasok írják meg Önnek mivel személyes tapasztalatom nincs. Várjuk szeretettel: Erika