Kedves Anna.
Mi 08.18-án indultunk haza Kusadasiból,két hetet töltöttünk a Yonca apartmanban. Igen ,az első napon mi is Görögországot kerestük Törökországban. De aztán gyorsan rá jöttünk,hogy teljesen más nép,más kultúra. Őket így kell elfogadni,mert ilyenek. Erőszakosak ,mert kereskedő emberek,és ebből élnek. Ha ezen egy felnőtt ember nem tud túllépni,az ne menjen oda. Mi voltunk Adalandba,és senki nem vette el a kajánkat.Nem is hiszem,hogy több busznyi embertől elkobozzanak bármit is,hiszen nincs is joguk hozzá.És hova tesznek ennyi ételt? Ez szerintem képtelenség.A városi bankban mindenféle pénzeket beváltottak,csak hát oda el kellett volna menni. Az Erika nem pénzváltó viszont nagyon segítő kész ember,és a munkáját a nagyon jól,körültekintően,és magas szinten látja el. A két hét alatt semmi negatívumot sem tapasztaltunk vele kapcsolatban.Haza fele jövet egy kislánynak a négy órás megállás után kellett mosdóba menni,és minden zokszó nélkül megtehette,mert megálltunk a következő lehetőségnél. A buszvezetőkkel semmi baj sem volt. Már nem először utazunk velük,és nagyon rendesek. A helyi fakultatívos buszok pedig azért szoktak késni,mert a kedves nyaralók nem készülnek el időre,és várni kell rájuk!!! Így a negyedik ötödik felvevő helynél ,már kialakulhat komolyabb késés.Senki kedvét ne szegje egy ilyen negatív hatású beírás,Kusadasi gyönyörű,jók a programok,jó az idegen vezetés,érdemes oda menni!!