Kedves Károly! Köszönöm, a válaszát, teljesen megnyugodtam. Már alig várom, hogy ott legyünk, de majd csak augusztus végén indulunk.
Talán az internetről is tud majd valaki felvilágosítást adni. Talán azok közül, akik most indulnak. :)
A városba feltétlenül bemegyünk és a programok közül is minél többre szeretnénk eljutni. A két hét reméljük elég lesz mindenre. Még egyszer köszönöm a felvilágosítást! Az előző hozzászólásból is hasznos infókat kaptam, bár nem nekem írta. Minden jót! Üdv: Brigi
Kedves Brigitta!
Internet van az alsó két szinten, a recepció és a medence szinten! Vezeték nélküli (wifi)
felhasználó név: coast
jelszó: 09
Nagyon jó helyre mentek, jó választás! Jó nyaralást!