(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Ivánkovits Sándor Dátum: 2012-07-19 13:20:37
Borsi Brigitta írta ekkor: 2012-07-17 11:40:00
Kedves Károly! Köszönöm, a válaszát, teljesen megnyugodtam. Már alig várom, hogy ott legyünk, de majd csak augusztus végén indulunk. Talán az internetről is tud majd valaki felvilágosítást adni. Talán azok közül, akik most indulnak. :) A városba feltétlenül bemegyünk és a programok közül is minél többre szeretnénk eljutni. A két hét reméljük elég lesz mindenre. Még egyszer köszönöm a felvilágosítást! Az előző hozzászólásból is hasznos infókat kaptam, bár nem nekem írta. Minden jót! Üdv: Brigi
Kedves Brigitta! Internet van az alsó két szinten, a recepció és a medence szinten! Vezeték nélküli (wifi) felhasználó név: coast jelszó: 09 Nagyon jó helyre mentek, jó választás! Jó nyaralást!
szaszi gabor Dátum: 2012-07-19 10:50:03
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát. Mi augusztus 25-től leszünk a Coastaliht Hotelban,ez már biztos. Tisztelt Nagy miért kérdezted az indulási időpontot tőlem? Ha valaki tudna abban segíteni,hogy milyen árak vannak,és hogy lírát vagy eurót vigyünk.A válaszokat előre is köszönöm.Szászi Gábor.
Bernadett Dátum: 2012-07-19 08:14:45
Kedves Erika! Érdeklődni szeretnék, hogy Mykonosra komp milyen időközönként jár, mennyi idő az utazás, hol köt ki és milyen árban van egy retúrjegy? Szeretnénk majd egy napot eltölteni ott is ha van rá lehetőség. Válaszát előrre is nagyon köszönöm ! smile
Farkas Róbertné Dátum: 2012-07-18 21:34:20
Kedves Fórumozók! Augusztus 4-től jön még valaki a Coasthlighthotelbe?
Farkas Róbertné Dátum: 2012-07-18 21:32:22
írta ekkor: 2012-07-18 10:59:06
Kedves Farkas Róbertné! A fakultativ programok 0-6 éves korig ingyenesek, 7-12 éves korig pedig kedvezményesek. Kivétel ez alól az Adaland /Csúszdapark/ ahol 4-9 éves korig van kedvezményes jegy, 4 éves korig ingyenes. Üdv:Erika
Kedves Erika! A gyermekünk most 12 éves,akkor ő már pont kiesik a kedvezményből?Adalandba aki nem akar a delfinekkel úszni,csak meg akarja nézni őket,azért is kell külön fizetni?Üdvözlettel:Kriszti