(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Ivánkovits Sándor Dátum: 2012-07-19 17:33:51
Sinkó Gyuláné írta ekkor: 2012-07-19 16:32:35
Kedves fórumozók ! Mykonos szigete engemis érdekelne,de lehet hogy téves a beírás mert messze van? Aki volt Pamukáléba attól kérdezném hogy mivel ott van fürdési lehetőség van-e öltöző hogy a vizes fürdőruhát levegyük mert az idő kevés arra hogy megszáradjunk? A tengerparti napágy bérlésre se kaptam választ. /ha felmegyünk és visszamegyünk újra fizetni kell érte? Üdvözlet, aki holnap megy annak jó nyaralást szép időt : Teri
Kedves Teri! Mykonos nincs, Samos van, de nem hiszem, hogy lesz rá idő, hiszen olyan sok program közül lehet válogatni! :-) Ha csak nem ez élete vágya?! ;-) Pamukkalé két részből áll, első megállónál egy iszapfürdőben lehet dagonyázni (itt van öltöző vagy wc, de meg lehet oldani), persze nem túl sokáig, de nagyon szép hely és itt is lesz az ebéd, ami benne van az árban! (Svédasztalos ebéd és nagyon igényes minden) sokan nem veszik le a fürdőrucit csak törülközővel megtörölgetik és ráöltöznek, mert később macerás lesz átöltözni! Egyébként iszonyú a hőség és gyorsan szárad minden! :-) Utána tovább pár km-t és Pamukkale jön egy kis sétával, dög melegben, idegenvezetéssel a mészkő medencékig. Azt úgy kell elképzelni, hogy cipő le, mert csak mezitláb lehet bemenni a mészkövekre (sajnos, mert nagyon szúrós tud lenni főleg a medencékben), és így kell mászkálni ezen a részen! A legtöbb ember ezért nem is fekszik bele az uszkve 20-40 cm-es vízbe, csak áztatják a lábukat és gyönyörködnek a tájban, ami valóban fantasztikus!!! Még el lehet menni ott a Cleopátra fürdőbe, de nagyon kevés idő van rá, max. csak körülnézni, de visszafelé egyedül kell jönni a buszokig és mindenképpen a mészkövek tetejénél lévő visszavezető úton, hiszen az lesz a legszebb rész...és azt látni kell! Egésznapos program, hosszú az út... üdv. :Sanyi
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-07-19 16:32:35
Kedves fórumozók ! Mykonos szigete engemis érdekelne,de lehet hogy téves a beírás mert messze van? Aki volt Pamukáléba attól kérdezném hogy mivel ott van fürdési lehetőség van-e öltöző hogy a vizes fürdőruhát levegyük mert az idő kevés arra hogy megszáradjunk? A tengerparti napágy bérlésre se kaptam választ. /ha felmegyünk és visszamegyünk újra fizetni kell érte? Üdvözlet, aki holnap megy annak jó nyaralást szép időt : Teri
Borsi Brigitta Dátum: 2012-07-19 14:34:44
Ivánkovits Sándor írta ekkor: 2012-07-19 13:21:54
Kedves Brigitta! Internet van az alsó két szinten, a recepció és a medence szinten! Vezeték nélküli (wifi) felhasználó név: coast jelszó: 09 Nagyon jó helyre mentek, jó választás! Jó nyaralást!
Kedves Sándor! Nagyon szépen köszönöm a hasznos információt! :) Minden jót Önnek és ha bármi hasznos még eszébe jutna a szállással, utazással kapcsolatban esetleg a fakultatív programokról, minden információt szívesen fogadok. Üdv: Brigi
Ivánkovits Sándor Dátum: 2012-07-19 13:30:50
szaszi gabor írta ekkor: 2012-07-19 10:50:03
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát. Mi augusztus 25-től leszünk a Coastaliht Hotelban,ez már biztos. Tisztelt Nagy miért kérdezted az indulási időpontot tőlem? Ha valaki tudna abban segíteni,hogy milyen árak vannak,és hogy lírát vagy eurót vigyünk.A válaszokat előre is köszönöm.Szászi Gábor.
Kedves Gábor! Az eurót szinte mindenhol elfogadják, esetleg lírába adnak vissza. Még a Kipában (Tesco) is, lehet fizetni euróval, dollárral, fonttal is! A szállodához közeli kis marketben szintén jó minden pénznem! Az árakról csak annyit írnék, hogy magasabbak, mint nálunk, de ezen nem kell meglepődni, mindenhol így van. Üdv.: Sanyi
Ivánkovits Sándor Dátum: 2012-07-19 13:21:54
Borsi Brigitta írta ekkor: 2012-07-17 11:40:00
Kedves Károly! Köszönöm, a válaszát, teljesen megnyugodtam. Már alig várom, hogy ott legyünk, de majd csak augusztus végén indulunk. Talán az internetről is tud majd valaki felvilágosítást adni. Talán azok közül, akik most indulnak. :) A városba feltétlenül bemegyünk és a programok közül is minél többre szeretnénk eljutni. A két hét reméljük elég lesz mindenre. Még egyszer köszönöm a felvilágosítást! Az előző hozzászólásból is hasznos infókat kaptam, bár nem nekem írta. Minden jót! Üdv: Brigi
Kedves Brigitta! Internet van az alsó két szinten, a recepció és a medence szinten! Vezeték nélküli (wifi) felhasználó név: coast jelszó: 09 Nagyon jó helyre mentek, jó választás! Jó nyaralást!