Kedves Fórumozók ! Érdeklődnék, hogy a Yonca Apartmanban a 410-es szobáról tud-e valaki valamit mondani?
Úgy tűnik, hogy hétről-hétre ez a legkevésbé keresett. A Családomnak ez fog jutni, igaz, már alig várjuk, hogy indulhassunk
remélem semmilyen szobával kapcsolatos negatívum nem veszi el a kedvünket az úttól ?
Előre is köszönöm a szíves válaszokat !
Üdv: Kissné