(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Borsi Brigitta Dátum: 2012-07-17 11:40:00
Zsolnai Károly írta ekkor: 2012-07-17 10:48:49
Kedves Brigitta!Lesz mit enned,minden nap van hal,tészta,s rengeteg saláta.Nagyon finomak a leveseik.Az internetről nem tudok,én csak itthon internetezek.A hotel szép,a szobák tágasak,tiszták.Ez nem egy retró hotel.Kívánok jó nyaralást,Üdv.Károly. A városba okvetlen menjenek be.Gyönyörü!!!!
Kedves Károly! Köszönöm, a válaszát, teljesen megnyugodtam. Már alig várom, hogy ott legyünk, de majd csak augusztus végén indulunk. Talán az internetről is tud majd valaki felvilágosítást adni. Talán azok közül, akik most indulnak. :) A városba feltétlenül bemegyünk és a programok közül is minél többre szeretnénk eljutni. A két hét reméljük elég lesz mindenre. Még egyszer köszönöm a felvilágosítást! Az előző hozzászólásból is hasznos infókat kaptam, bár nem nekem írta. Minden jót! Üdv: Brigi
Zsolnai Károly Dátum: 2012-07-17 10:48:49
Borsi Brigitta írta ekkor: 2012-07-16 12:40:23
Kedves Károly! Mi is a Coastlight hotelbe megyünk majd szintén 2 hétre. Tudnál nekem adni néhány információt a hotelről. Milyenek voltak az ételek (én nem eszem húst, nyugtass meg, hogy azért lesz mit ennem) illetve a szobát és a hotelt milyennek találtátok. Van-e internetezési lehetőség? Illetve, ha bármi fontos eszedbe jut még a szállásról és leírnád nagyon megköszönném. :) Üdv: Brigi
Kedves Brigitta!Lesz mit enned,minden nap van hal,tészta,s rengeteg saláta.Nagyon finomak a leveseik.Az internetről nem tudok,én csak itthon internetezek.A hotel szép,a szobák tágasak,tiszták.Ez nem egy retró hotel.Kívánok jó nyaralást,Üdv.Károly. A városba okvetlen menjenek be.Gyönyörü!!!!
Zsolnai Károly Dátum: 2012-07-17 10:30:53
Farkas Róbertné írta ekkor: 2012-07-16 14:18:35
Kedves Zsolnai Károly! Mi is a Coastlighthotelbe fogunk menni 2 hétre és szeretném kérni,hogy egy kis beszámolót adjon nekünk róla.Nagyon megköszönném,mert idáig akit kérdeztem róla,senki nem válaszolt vissza.Kriszti
Kedves kriszti!2hetet voltunk a Coastlight hotelben,s mindennel megvoltunk elégedve.A reggeli,vacsora bőséges s választékos.Bármely ital nagyon drága,s a szállodába nem lehet bevinni.A szállodától 100 méterre van egy kis üzlet,ami este 23h-ig nyitva van.Itt vásároltunk italt,s ide jártunk ki napközben is.Táskában bevittük a sört,s mikor a takarításnak vége lett,betettük a hütőbe.Hazulról hozott italt bőröndben kell tartani,ne tegyék ki,mert a takarító leviszi a portára.A part homokos,ingyenes a napágy,napernyő,de fürdő papucsot érdemes vinni,mert a tenger köves,s rengeteg a vízi növényzet.A város gyönyörü,korán délelött,s vacsora után érdemes bemenni.24h-kor megy az utolsó busz vissza.Este oly szép,csodálatos.Okvetlen érdemes lesétálni a kikötőig,s a galamb szigetre is. Mi minden este bementünk,sok zenés hely van,s volt,hogy Török táncosokat is láttunk.Dolmusz busszal lehet bemenni,1 euró/fő.(centrumig).Nem olcsó 4 euró egy sör,de a jó zene s a hangulat megéri.Volt ahol 2 euróért ittunk,de itt nem volt zene.A Törökök nagyon kedvesek,nem vernek át,de alkudni kell.Mi 3 programon voltunk,hajó kiránduláson,török esten,s török faluban,mindegyikkel megvoltunk elégedve.Az út nagyon hosszú,Bp-röl 28h,de vigasztalja az,hogy a repülő,+ 50 ezer ft/fő.Mi nagyon jól éreztük magunkat,s ezt kívánom Önöknek is,s ha megjöttek,írjon pár sort,hogy hogy voltak megelégedve.Az idegenvezetők segítő készek,ha megkérik Erikát,mindenben informálja Önöket!Kívánok jó nyaralást,üdvözlettel Zsolnai Károly. ui."Ahhoz,hogy jól érezzük magunkat,akarni is kell,hogy jól érezzük magunkat".
Szabados Éva Dátum: 2012-07-17 07:34:23
írta ekkor: 2012-07-16 18:00:18
Kedves Éva! Hétfőn hajókirándulásra lehet jelentkezni, kedden török est, szerdán Pamukkale, csütörtökön Sirince falu túra és Söke bevásárlótúra van, pénteken pedig Ephesosba megyünk. Azonkívül vannak mindennapos programok: török fürdő, Adaland, Delfinshow, Jeep Safari, Quad Safari, Búvárkodás, Samos szigetének látogatása. Várlak szeretettel: Üdv: Erika
Köszönöm a választ! Pénteken találkozunk :)
Hájós Istvánné Dátum: 2012-07-17 07:29:42
Sziasztok mi is pénteken indulunk az Ólívia apartmanba mi Kiskunfélegyházán szállunk fel . smile smile smile smile smile