Kedves Zsolnai Károly!
Mi is a Coastlighthotelbe fogunk menni 2 hétre és szeretném kérni,hogy egy kis beszámolót adjon nekünk róla.Nagyon megköszönném,mert idáig akit kérdeztem róla,senki nem válaszolt vissza.Kriszti
Kedves kriszti!2hetet voltunk a Coastlight hotelben,s mindennel megvoltunk elégedve.A reggeli,vacsora bőséges s választékos.Bármely ital nagyon drága,s a szállodába nem lehet bevinni.A szállodától 100 méterre van egy kis üzlet,ami este 23h-ig nyitva van.Itt vásároltunk italt,s ide jártunk ki napközben is.Táskában bevittük a sört,s mikor a takarításnak vége lett,betettük a hütőbe.Hazulról hozott italt bőröndben kell tartani,ne tegyék ki,mert a takarító leviszi a portára.A part homokos,ingyenes a napágy,napernyő,de fürdő papucsot érdemes vinni,mert a tenger köves,s rengeteg a vízi növényzet.A város gyönyörü,korán délelött,s vacsora után érdemes bemenni.24h-kor megy az utolsó busz vissza.Este oly szép,csodálatos.Okvetlen érdemes lesétálni a kikötőig,s a galamb szigetre is. Mi minden este bementünk,sok zenés hely van,s volt,hogy Török táncosokat is láttunk.Dolmusz busszal lehet bemenni,1 euró/fő.(centrumig).Nem olcsó 4 euró egy sör,de a jó zene s a hangulat megéri.Volt ahol 2 euróért ittunk,de itt nem volt zene.A Törökök nagyon kedvesek,nem vernek át,de alkudni kell.Mi 3 programon voltunk,hajó kiránduláson,török esten,s török faluban,mindegyikkel megvoltunk elégedve.Az út nagyon hosszú,Bp-röl 28h,de vigasztalja az,hogy a repülő,+ 50 ezer ft/fő.Mi nagyon jól éreztük magunkat,s ezt kívánom Önöknek is,s ha megjöttek,írjon pár sort,hogy hogy voltak megelégedve.Az idegenvezetők segítő készek,ha megkérik Erikát,mindenben informálja Önöket!Kívánok jó nyaralást,üdvözlettel Zsolnai Károly. ui."Ahhoz,hogy jól érezzük magunkat,akarni is kell,hogy jól érezzük magunkat".