(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Borsi Brigitta Dátum: 2012-07-10 14:06:54
Nemes Viktor írta ekkor: 2012-07-10 13:50:35
Helló mindenki! Most értünk haza és írnék pár sort az élményekről : Hát nagyon hosszú az út,a török határon sokat kell várni odafelé mert akkor adják a vízumot meg le kell szállni a buszról útlevél ellenőrzésre.A hely nagyon nagyon szép,de rettentő drága még a bazár is,de ott sokat engednek ha mondja az ember,hogy magyar.A szálloda is nagyon szép mi a Coast Light szállodában voltunk annyi baj volt vele,hogy nem lehet se kaját se innivalót felvinni úgyhogy az előző turnus adott tippet így a szálloda melletti boltból vásároltunk mindent és táskában felcsempésztük.A szállodában minden drága.Például egy másfél literes víz 900 ft volt. Az idegenvezető egy nagy nulla egyszer látta mindenki amikor a fakultatív programra össze szedte a pénzt és utána semmit nem mondott még bejelentkezni sem segített senkinek.Minden nap részeg volt.Az egyik programra a hajó kirándulásra részegen ment el úgyhogy mondta hogy ne haragudjanak,de most őt haza kell vinni az apartmanba mert hajnal 5-ig ittak a barátnőivel.Egész héten nem lehetett elérni sehogy úgyhogy mindent magunknak intéztünk. Egyébként nagyon rendesek a törökök segítenek mindenben.A szállodában is mindenki segítőkész volt.Ja és volt olyan aki felárat fizetett,hogy tengerre néző szobát kapjon és a magyarok nem kapnak olyat. Gondoltuk, hogy nem fog simán menni az első év talán majd a következő!
Szia Viktor! Mi is abban a szállodában leszünk. Köszi a tippet! A kaja milyen volt? Én például nem eszem húst, remélem nem fogok éhen halni :D Jó, hogy mondod a felárat, mert tőlünk is kértek, de akkor beszélni fogunk az irodával, hogy hogyan gondolták ezt... Amit az idegenvezetőről mondtál az durva, bár már értem miért nem válaszol napok óta a feltett kérdésekre. Kérlek, ha bármi egyebet mondanál még a szállásról megköszönöm! Üdv: Brigi
Nemes Viktor Dátum: 2012-07-10 13:50:35
Helló mindenki! Most értünk haza és írnék pár sort az élményekről : Hát nagyon hosszú az út,a török határon sokat kell várni odafelé mert akkor adják a vízumot meg le kell szállni a buszról útlevél ellenőrzésre.A hely nagyon nagyon szép,de rettentő drága még a bazár is,de ott sokat engednek ha mondja az ember,hogy magyar.A szálloda is nagyon szép mi a Coast Light szállodában voltunk annyi baj volt vele,hogy nem lehet se kaját se innivalót felvinni úgyhogy az előző turnus adott tippet így a szálloda melletti boltból vásároltunk mindent és táskában felcsempésztük.A szállodában minden drága.Például egy másfél literes víz 900 ft volt. Az idegenvezető egy nagy nulla egyszer látta mindenki amikor a fakultatív programra össze szedte a pénzt és utána semmit nem mondott még bejelentkezni sem segített senkinek.Minden nap részeg volt.Az egyik programra a hajó kirándulásra részegen ment el úgyhogy mondta hogy ne haragudjanak,de most őt haza kell vinni az apartmanba mert hajnal 5-ig ittak a barátnőivel.Egész héten nem lehetett elérni sehogy úgyhogy mindent magunknak intéztünk. Egyébként nagyon rendesek a törökök segítenek mindenben.A szállodában is mindenki segítőkész volt.Ja és volt olyan aki felárat fizetett,hogy tengerre néző szobát kapjon és a magyarok nem kapnak olyat. Gondoltuk, hogy nem fog simán menni az első év talán majd a következő!
Dátum: 2012-07-09 20:47:11
Papp Zoltán írta ekkor: 2012-07-09 17:00:40
Én tegnap érkeztem haza Kusadasi-ból, a Yonca Hotelből. Csak azért írok, mert sajnos sokan elferdítik a tényeket a félpanzióval kapcsolatban!!! (nem is reagálnék a reggelivel kapcsolatban, mert az is TÖKÉLETES és BŐSÉGES volt) A vacsorával kezdve: 1. Minden nap másféle leves volt (nem feltétlen ez volt a sorrend): paradicsom leves, köménymag leves, csirkemell húsos "corbasi", gombaleves", sárgaborsó krém leves és hagyma krém leves. 2. Minden egyes alkalommal volt csirkemell saláta és minden egyes alkalommal az egyik "konyhás" által felszolgált húsétel körettel. Sajnos mindet felsorolni nem tudom, de volt (egész csirkemell, aki 1/4-et ír, az hazudik!!!), volt sült csirkemell csíkok, volt borjúhúsból pörkölt, volt sülve csirkemell és csirkecomb, volt "köfte" - ez az amit a kedves hozzászóló nem tudott beazonosítani!!!) REPETA VOLT MINDEN ALKALOMMAL!!! Csak a magyar hús-hússal akar enni, amit persze a török nem ért. Ő személyes adagot porcióz) 3. A köretek...Minden nap volt kuszkusz, makaróni, valamilyen burgonya saláta (nem joghurtos), rizs (legalább 2-3 féle képpen) 4. Hidegtálak..Minden nap volt legalább 3 fajta szó szerinti hidegtál (francia saláta, kukorica saláta, burgonya saláta) Minden nap (ismétlem minden nap volt pl. joghurtos madársaláta) és nem is beszélve a többiről... 5. Édesség igaz, hogy nem volt a szó klasszikus értelmében, de mindig volt vagy gyümölcs (dinnye, ringló szilva, barack), vagy helyi török édesség (tej-puding dióval) Nem bántó szándékkal írtam ezeket és nem vagyok az Irodával személyes semmiféle kapcsolatban, de meguntam, hogy itthon is hazudoznak, elferdítik a tényeket folyamatosan. Ez nem "all inclusive", hanem félpanziós ellátás. Ahhoz képest ez az ellátás TÖKÉLTETES volt. Még valami: ha valaki nem ismeri azt a helyet, ahova megy, akkor legalább vegye a fáradtságot és nézzen utána, vagy menjen oda nyaralni, ahol tudja, hogy mit kap. És nem beszélve arról, hogy nagyon sok magyar a viselkedésével nemcsak a társait, az Irodát, hanem egy egész országot lejárat. ui: repetával kapcsolatban még ennyi: a paradicsom leves esetén például (kb. 50 tanú van erre) 4-szer kaptam csak én repetát. És nem beszélve arról, hogy sok "helyi földműves" összepakol egy halmot, egy falat és otthagyja. No comment. Tisztelettel Papp Zoltán (Debrecen, Trombitás u. 12)
Kedves Papp Zoltán! Nagyon szépen köszönöm a magam, a Yonca Apartman és az iroda nevében is a véleményét. Részemről egyetértek és remélem hogy olyan utasok is fogják olvasni akik még csak most érkeznek. Köszönöm hogy kiállt mellettünk! Üdv: Erika
Papp Zoltán Dátum: 2012-07-09 17:00:40
Benedekné Csorba Mária írta ekkor: 2012-07-03 09:12:47
Tisztelt Utazási Iroda! Fontolgattam a dolgot, de muszály hozzászólnom az itthon befizetett vacsora ügyében: A yonca hotelben a vacsora emigyen nézett ki: egyik nap paradicsomleves másik nap "fehér" leves. Ez még amúgy ehető is volt, de a második! igaz, hogy hétféle hidegtál, de szószerint "hideg" tál: babsaláta, fehérbab, fekete bab, kckára vágott főtt krumpli, kaporral, hidegen, spagetti, paradicsomszósz, hidegen. A húsról: 7 nap alatt két alkalommal l/4 csirkemell, repeta NEM VOLT LEHETSÉGES!! és két alkalommal valamiféle darálthus, nem tudtuk eldönteni, milyen hús! Egy alkalommal volt sültkrumpli. Mindez 14.900.- Ft-ért/fő. Üdvözlettel: benedekné
Én tegnap érkeztem haza Kusadasi-ból, a Yonca Hotelből. Csak azért írok, mert sajnos sokan elferdítik a tényeket a félpanzióval kapcsolatban!!! (nem is reagálnék a reggelivel kapcsolatban, mert az is TÖKÉLETES és BŐSÉGES volt) A vacsorával kezdve: 1. Minden nap másféle leves volt (nem feltétlen ez volt a sorrend): paradicsom leves, köménymag leves, csirkemell húsos "corbasi", gombaleves", sárgaborsó krém leves és hagyma krém leves. 2. Minden egyes alkalommal volt csirkemell saláta és minden egyes alkalommal az egyik "konyhás" által felszolgált húsétel körettel. Sajnos mindet felsorolni nem tudom, de volt (egész csirkemell, aki 1/4-et ír, az hazudik!!!), volt sült csirkemell csíkok, volt borjúhúsból pörkölt, volt sülve csirkemell és csirkecomb, volt "köfte" - ez az amit a kedves hozzászóló nem tudott beazonosítani!!!) REPETA VOLT MINDEN ALKALOMMAL!!! Csak a magyar hús-hússal akar enni, amit persze a török nem ért. Ő személyes adagot porcióz) 3. A köretek...Minden nap volt kuszkusz, makaróni, valamilyen burgonya saláta (nem joghurtos), rizs (legalább 2-3 féle képpen) 4. Hidegtálak..Minden nap volt legalább 3 fajta szó szerinti hidegtál (francia saláta, kukorica saláta, burgonya saláta) Minden nap (ismétlem minden nap volt pl. joghurtos madársaláta) és nem is beszélve a többiről... 5. Édesség igaz, hogy nem volt a szó klasszikus értelmében, de mindig volt vagy gyümölcs (dinnye, ringló szilva, barack), vagy helyi török édesség (tej-puding dióval) Nem bántó szándékkal írtam ezeket és nem vagyok az Irodával személyes semmiféle kapcsolatban, de meguntam, hogy itthon is hazudoznak, elferdítik a tényeket folyamatosan. Ez nem "all inclusive", hanem félpanziós ellátás. Ahhoz képest ez az ellátás TÖKÉLTETES volt. Még valami: ha valaki nem ismeri azt a helyet, ahova megy, akkor legalább vegye a fáradtságot és nézzen utána, vagy menjen oda nyaralni, ahol tudja, hogy mit kap. És nem beszélve arról, hogy nagyon sok magyar a viselkedésével nemcsak a társait, az Irodát, hanem egy egész országot lejárat. ui: repetával kapcsolatban még ennyi: a paradicsom leves esetén például (kb. 50 tanú van erre) 4-szer kaptam csak én repetát. És nem beszélve arról, hogy sok "helyi földműves" összepakol egy halmot, egy falat és otthagyja. No comment. Tisztelettel Papp Zoltán (Debrecen, Trombitás u. 12)
Borsi Brigitta Dátum: 2012-07-09 11:10:33
Micskey Istvánné írta ekkor: 2012-07-03 16:49:54
Kedves Erika! Mi is a Coast Light hotelbe fizettünk be, és elég borsos felárat kellett fizetni a tengerre néző szobáért. Ha minden szoba a tengerre néz, akkor ezt nem értem! Üdv: Micskeyné Kati
Erre én is kíváncsi lennék, mivel mi is ebbe a hotelbe fizettünk be és szintén felárat kellett fizetnünk a szobáért, ami két hétre nem volt olcsó. Remélem kapunk választ az irodától, de úgy látom nem nagyon sietnek a válasszal... :(