Kedves Tíbor! köszönöm a segítséget.Az angollal kapcsolatba nem tudunk csak valamennyire megértem egy két szót a többit kikövetkeztetem.Mi még az a korosztály vagyunk aki a kötelező oroszon nőtt fel de néha az is hasznos mert voltunk már orosz csoporttal is programon Törökországba. Zakintoson és Korfun a Grand Tourszal voltunk és mivel nem indult magyar fakultatív Paxos,és Kefalónia Görög iroda álltal angol csoporttal mentünk. Rodoszról egyénileg átmentünk szárnyas hajóval Mármáriszba és katamaránnal Kosra,még sose volt gondunk a nyelv miatt.Itthon utána nézek utikönyvet veszek ,repülőjegy szállás transzfer mindent itthonról intézek a Google lefordít. Ferencnek : Ithaka szerintem is tévedésből került ide Kefalóniától. üdv.Teri
Kedves Terike! Én is az a korosztály vagyok, akiknek a kötelező oroszon nőtt fel. Mivel jelezte, hogy több hétre mennek, ezért ajánlanám más utazási irodák programjait is nézzék meg. Üdv: Tibor