(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-07-09 10:04:08
Ez elég jó ár,engem ebből több program is érdekel (4-5)
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-07-08 12:31:13
Kedves Tíbor! Köszönöm.
bolgár attila Dátum: 2012-07-08 08:39:50
Polgár Adél írta ekkor: 2012-07-07 21:42:32
Kedves Fórumozok!A családommal agusztusban megyünk Kusadasiba.Szeretném a segítségeteket kérni abban,ha megtudnátok mondani,hogy autót mennyiért lehet bérelni kint?Mit érdemes megnézni?Előre is köszönöm a válaszokat! smile
hello fiat paliot 35euro... renault clio 40euro...renault megane45euro...fiat doblo diesel 50euro robogo yamaha 20euro per nap
Polgár Adél Dátum: 2012-07-07 21:42:32
Kedves Fórumozok!A családommal agusztusban megyünk Kusadasiba.Szeretném a segítségeteket kérni abban,ha megtudnátok mondani,hogy autót mennyiért lehet bérelni kint?Mit érdemes megnézni?Előre is köszönöm a válaszokat! smile
Kiss Tibor Dátum: 2012-07-07 21:14:10
Sinkó Gyuláné írta ekkor: 2012-07-07 15:36:02
Kedves Tíbor! köszönöm a segítséget.Az angollal kapcsolatba nem tudunk csak valamennyire megértem egy két szót a többit kikövetkeztetem.Mi még az a korosztály vagyunk aki a kötelező oroszon nőtt fel de néha az is hasznos mert voltunk már orosz csoporttal is programon Törökországba. Zakintoson és Korfun a Grand Tourszal voltunk és mivel nem indult magyar fakultatív Paxos,és Kefalónia Görög iroda álltal angol csoporttal mentünk. Rodoszról egyénileg átmentünk szárnyas hajóval Mármáriszba és katamaránnal Kosra,még sose volt gondunk a nyelv miatt.Itthon utána nézek utikönyvet veszek ,repülőjegy szállás transzfer mindent itthonról intézek a Google lefordít. Ferencnek : Ithaka szerintem is tévedésből került ide Kefalóniától. üdv.Teri
Kedves Terike! Én is az a korosztály vagyok, akiknek a kötelező oroszon nőtt fel. Mivel jelezte, hogy több hétre mennek, ezért ajánlanám más utazási irodák programjait is nézzék meg. Üdv: Tibor