Kedves fórumozók! Mi az Olívia 131 -esbe megyünk ha valaki ott volt és leírná hogy milyen a főzési lehetőség egytál étel elkészítésére alkalmas-e a rezsó van-e hozzá edény? Kávéfőzőt viszünk mert mi az erős presszó kávét szeressük.Főzni néha szeretnék / tasakos leves , lecsó szalonnás tojás esetleg tészta / Mindenképp eszünk gyors étterembe, étterembe is de mivel több hétre megyünk valamit néha összedobnák . A programoknál is van amelyiknél van ebéd és ahogy egy fórumtársunk írta hogy mennyiből tudtak enni különböző kifőzdékbe valószínű hogy mi is olyan megoldást választunk. Ül a fórum a fakultatívról nemnagyon írnak hogy milyen volt? Pamukále? Hajókázás? Epheszosz? Mykonoszról tudtok-e valamit hogy mennyi ?Mi egyénileg szoktunk menni így tervbe van Didim és Bodrum is . Meg indulásig még sokmindennek utána nézek.Üdv.mindenkinek ha tudtok válaszoljatok.Teri
Kedves Terike! Én az első csoporttal voltam, de én a 134-es apartmanba laktam. A felszerelések azonosak, tehát volt egy főzőlap, hűtő, kicsi mélyhűtőrésszel, vízforraló, igen volt tányér, mély és lapos, poharak, evőeszköz, volt kisebb és egy nagyobb és mélyebb főzőedény. Kint is tudsz venni tasakos levest (KNOR), a KIPA nevű TESCO partner áruházba és a tengerparton egy a nálunk szokásos ABC-be (itt csak lírával tudsz fizetni), de jó árfekvésű üzlet. Nagyon jó tésztát vettem, nem kell 10 percig főznöd. Én csak már itthon használom. Érdemes a tésztákat áttanulmányozni, olcsóbb, mint nálunk! Persze a szalonnát innen vigyél, tojást kapsz kint. Csak annyi vizet vigyél amennyit az úton elfogyasztotok, kint lehet kapni sima vizet és ásványvizet is, nem drágább, mint itthon. Igen az egésznapos programok étkezést is tartalmaznak. A fakultatív programokról nem tudok beszámolni, én Szűz Mária Házába voltam csak. Az nagyon nagy élmény volt. Beszéltek angolul? Kérdezzél ha tudok válaszolok. Jó nyaralást kívánok! Tibor