(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Csonka László Dátum: 2012-07-02 19:02:03
Kedves Erika! Mi voltunk azok a "nagyon ügyesek" akik szombaton ott felejtették az elemózsiás táskát a busz mellett. Sajnos nem hallottuk mikor kerested a gazdáját. smile smile . Mikor észrevettük,hogy hiányzik, többen mondták,hogy a másik buszra átvitted, de csak a magyar határon találkoztunk a másik busszal, ahol aztán mondták, hogy nincs ott se, mivel senki nem jelentkezett érte. Mindenki nagyon rendes volt velünk,és nem hagytak " éhezni" bennünk. Ezúton is még egyszer szeretnénk megköszönni az "adományokat". Nagyon jó kis társaság volt. Úgy emlékszünk, hogy a péksütemények és ásványvíz volt benne, és semmi személyes holmi, legalábbis eddig nem hiányzik semmi fontos dolog. Remélem valaki megette, vagy ha nem akkor az a sok kutya osztozott rajta. ( Ami még volt benne, azt is megoldottuk, tudod mire gondolok? smile ) További szép nyarat és kellemes nyaralókat kívánunk! Laci Anikó Dorina Áron Balázs.
Kóródi Éva Dátum: 2012-07-02 18:25:02
SZIKLAVÁRI JÓZSEF írta ekkor: 2012-06-30 16:26:32
Kedves Éva ! Szállásunk az Oliviában lesz,és csak vacsorát rendeltünk. Önök váltanak-e Török Lirát,és hol én Nyíregyházán próbálkozom. Van-e infójuk a falkultativ programokról ? Üdvözlettel József
Mi Miskolcon tudtunk váltani, Nyíregyházán azt mondták, ha szólunk 2-3 nappal hamarabb, akkor talán tudnak szerezni. Ez a Tesco-ban volt. A fakultatív programokról csak annyit tudok, amennyi a prospektusban és a fórumon olvasható. Üdvözlettel: Éva
Mónika Dátum: 2012-07-02 16:08:39
Mónika írta ekkor: 2012-06-27 14:07:39
Kedves Erika! Szeretném megkérdezni, hogy egy 9 éves kislány úszhat-e egyedül delfinekkel, vagy felnőtt kísérőnek is be kell fizetnie? Egyébként jól úszik! A másik kérdésem, hogy az Adaland-nak ill. az Aquafantasy-nak van-e külön buszjárata?Ha igen, ingyenes-e vagy kell-e érte fizetni? Vagy ha nem, akkor dolmussal megközelíthető? Mert mi valószínűleg többször is vendégek leszünk ott... :) Létezik olyan, hogy 2 napos belépőjegy? Köszönöm válaszod!
Kedves Grand Erika! Utána tudnál érdeklődni ennek? Köszönöm!
SZIKLAVÁRI JÓZSEF Dátum: 2012-06-30 16:26:32
Kedves Éva ! Szállásunk az Oliviában lesz,és csak vacsorát rendeltünk. Önök váltanak-e Török Lirát,és hol én Nyíregyházán próbálkozom. Van-e infójuk a falkultativ programokról ? Üdvözlettel József
Kóródi Éva Dátum: 2012-06-30 14:29:49
SZIKLAVÁRI JÓZSEF írta ekkor: 2012-06-30 08:59:56
Érdeklődni szeretnék,hogy 2012 július 14-től kezdődő turnusra van-e utazó Nyíregyháza környékéről ? Mi Tiszavasvári-ból megyünk 2 fő busszal. Üdvözlettel . József
Kedves József! Mi ketten megyünk azzal a turnussal, de Polgárról indulunk. Hol lesz a szállásuk? Félpanziót vagy vacsorát kértek? Üdvözlettel: Éva