Kedves Fórumozók!
A családommal Augusztus 3-án indulunk Kusadasiba a Coastlighthotelbe.Látom itt a fórumon,hogy az elkövetkező időben többen is mennek erre a szállás helyre.Arra kérném azokat,hogy amikor haza érkeznek egy részletes beszámolóval tájékoztassanak a hotelről és persze minden részlet érdekel.Például:mekkora hűtő van,van-e szárogatási lehetőség.Ez azért érdekel,mert 2 hétre megyünk és nem mindegy mennyi ruhát cipelünk feleslegesen.Érdekel még,hogy milyen a hotel strandja.Homokos vagy kavicsos?Gyerek szempontjából,lehet-e kagylót találni,tud-e búvárkodni?A takarítás hogyan zajlik a hotelben,hányszor mennek be a szobába,ételek milyenek?A fakultatív kirándulásra melyikre érdemes befizetni?Szóval elég sok minden érdekelne nem szeretném most tovább részletezni.Meg köszönném annak aki beszámol nekünk,ha haza ér.Jó nyaralást mindenkinek!Előre is köszönöm!Farkasné Kriszti