(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2012-06-18 18:39:35
Miltényi Klára írta ekkor: 2012-06-18 17:03:45
A 2012. június 17-én úton lévő BUSZOK VEZETŐINEK üzenem!!!!! KÖSZÖNJÜK!!!! Le a kalappal előttük!!!! Miltényi Klára Debrecen smile
Kedves Miltényi Klára! Valószínű hogy a sofőrök nem fogják olvasni ezt a bejegyzést, de ígérem hogy én fogom átadni személyesen nekik ha legközelebb találkozunk :) smile
Dátum: 2012-06-18 18:36:59
Zsolnai Károly írta ekkor: 2012-06-17 15:41:59
Kedves Erika!Érdemes Török Lírát váltani,vagy fizethetünk euróval?Mi a véleményed?Várom válaszod,köszi károly.A pólusban,1 Líra,136 Ft.
Kedves Zsolnai Károly, szerintem érdemes váltani lírát, hiszen egyes helyeken érdemesebb azzal fizetni. De ha itt euróban vásárolnak akkor a visszajárót kérhetik lírában is. Nem érdemes nagyon sokat váltani otthon. Üdv:Erika
Miltényi Klára Dátum: 2012-06-18 17:10:45
Kiss Tibor írta ekkor: 2012-06-07 22:06:18
Kedves Balogh Zsoltné! Kusadasiba jó az idő, én az első turnussal voltam ( a fagyosszentek idején) itthon sok helyen visszakapcsolták a fűtést, ott, Kusadasiban fürödtek a tengerbe, illetve a szálló saját medencéjébe. Szerintem biztos jó idő lesz július elején is! Itt adok egy linket, nézegessétek! http://www.wunderground.com/q/zmw:00000.1.17232 Holnapra (június 8 péntekre) 31 C° olvasható! Jó nyaralást mindenkinek! Tibor
Kedves Balogh Zsoltné! Én vasárnap este jöttem haza, 36C hagytam Kusadasiban. Tudom ajánlani www.köpönyeg.hu oldalát 90%-os az előre jelzés! Jó nyaralást! M.Klári smile
Miltényi Klára Dátum: 2012-06-18 17:03:45
A 2012. június 17-én úton lévő BUSZOK VEZETŐINEK üzenem!!!!! KÖSZÖNJÜK!!!! Le a kalappal előttük!!!! Miltényi Klára Debrecen smile
Miltényi Klára Dátum: 2012-06-18 16:58:06
Zsolnai Károly írta ekkor: 2012-06-17 15:41:59
Kedves Erika!Érdemes Török Lírát váltani,vagy fizethetünk euróval?Mi a véleményed?Várom válaszod,köszi károly.A pólusban,1 Líra,136 Ft.
Kedves Zsolnai Károly! Én vasárnap este jöttem haza, így frissen tudom az infót tovább adni! Euro-t sok helyen elfogadnak Mi a Kipában lévő Tescóban váltottuk, úgy, hogy Euróval fizettünk és Lírában adtak vissza. Jobban váltották mint a belvárosban. 1 Euro-2.27 TLíra. Ezeket az infókat Erika mindíg frissen elmondja!! Jó nyaralást! Üdv M.Klára Debrecenből smile