(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Vikk Dátum: 2012-06-19 22:16:04
"Aki nem otthon fizet be annak ha itt fizet helyben egész hétre :8Euro / nap a dij, aki pedig alkalomszerűen szeretne befizetni annak 10 Euro/ nap a dij" Ez csak a vacsi lenne? Mert ha nem akkor én még így sem értem... 7*8=56*290= 16240.- de 70 euro is csak 20300.- smile
Dátum: 2012-06-19 18:04:16
Barabás Marika írta ekkor: 2012-06-19 07:52:47
Sziasztok! Tudja valaki hogy milyen az idő szeptemberben Kusadasiban és milyen a hőmérséklete kb. a tengernek? A part homokos vagy kavicsos? Köszönöm. Barabás Marika
Kedves Barabás Marika, itt szeptemberben is jó idő van, 28-30 fok körül,ha esik is az eső általában esténként szokott. A tengervíz még mindig 21-22 fokos, A part a Long Beachen homokos, a Ladies Beach is homokos, a Captan Beach kicsit köves. Üdv. Erika
Dátum: 2012-06-19 17:47:40
Schneider Melinda írta ekkor: 2012-06-19 12:47:04
Sziasztok, Én érdeklődni szeretnék, vagyis inkább tisztázni ezt a kérdést, mert én már teljesen összekavarodtam. A félpanziós ellátás a honlapon 19000 Ft-os áron van feltüntetve. Viszont sokan itt is, és a FB-os képek között egyik fényképen is megerősítették azt, hogy a helyszínen történő fizetés esetén (ha csak 1-1 estére befizettek mondjuk), akkor 2 € a reggeli és 4 € pedig a vacsora ára. Viszont bárhogy is számolok és bármilyen rossz árfolyammal, ha 8 napot számolok, mindkét alkalommal befizetve, akkor az 8*6 €, ami összesen 48 €-t tesz ki. Ami 290 Ft-os € árfolyammal is 13920 Ft-ra jön ki a félpanzió. Szóval akkor miért éri meg befizetni a félpanziót? Mármint ez alapján számolva semmiért, saját meglátásom szerint, mivel kint olcsóbban kijön az ember..... de javítsatok ki ha tévedek, csupán ez nem tűnik túl logikusnak.
Kedves utasaink! Akkor tisztázzuk még egyszer. Már az előzőeknél is leirtam, hogy ez a 2 E. reggeli és 4E. vacsora az Oliviás tulajdonos saját ajánlata!!! Nem tartalmazza a svédasztalos reggelit és vacsorát!!!! Csak egy menü a vacsora ennyi pénzért amit a közeli étteremből hozat. Tehát nem helyben készül!!! Aki befizet félpanzióra otthon annak a yoncában svédasztalos reggeli és svédasztalos vacsora van 10 fő fölött. Amit helyben készítenek, a konyha tiszta, a szakács nagyon jól főz!!! Aki nem otthon fizet be annak ha itt fizet helyben egész hétre :8Euro / nap a dij, aki pedig alkalomszerűen szeretne befizetni annak 10 Euro/ nap a dij. Remélem most már megértik hogy miért szorgalmazom az otthoni befizetést. Üdv: Erika
Papp Erika Bianka Dátum: 2012-06-19 14:08:46
Balogh Zsoltné írta ekkor: 2012-06-18 11:47:47
Szia! MI a Coastlight Hotelbe megyünk a gyerekekkel júl. 6-án!
Szia!Én az Oliviába megyek.Már csak 2 és fél hét és akkor indulás! smile
Schneider Melinda Dátum: 2012-06-19 12:47:04
Sziasztok, Én érdeklődni szeretnék, vagyis inkább tisztázni ezt a kérdést, mert én már teljesen összekavarodtam. A félpanziós ellátás a honlapon 19000 Ft-os áron van feltüntetve. Viszont sokan itt is, és a FB-os képek között egyik fényképen is megerősítették azt, hogy a helyszínen történő fizetés esetén (ha csak 1-1 estére befizettek mondjuk), akkor 2 € a reggeli és 4 € pedig a vacsora ára. Viszont bárhogy is számolok és bármilyen rossz árfolyammal, ha 8 napot számolok, mindkét alkalommal befizetve, akkor az 8*6 €, ami összesen 48 €-t tesz ki. Ami 290 Ft-os € árfolyammal is 13920 Ft-ra jön ki a félpanzió. Szóval akkor miért éri meg befizetni a félpanziót? Mármint ez alapján számolva semmiért, saját meglátásom szerint, mivel kint olcsóbban kijön az ember..... de javítsatok ki ha tévedek, csupán ez nem tűnik túl logikusnak.