(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Zsolnai Károly Dátum: 2012-06-17 15:34:49
Cservák Nikolett írta ekkor: 2012-06-17 13:40:03
Kedves Fórumozók!Érdeklődnék,hogy 29.-én jön-e valaki Kusadasiban a Cost Light Hotelbe?
Kedves Nikolett!Párommal,ketten megyünk 2 hétre.55,és 44 évesek vagyunk.Szerintem,a Cost Light, nagyon jó választás.Mi,Budapesten szállunk buszra.Jó nyaralást!Zsolnai Károly
Kiss Tibor Dátum: 2012-06-17 15:31:13
U. Ágnes írta ekkor: 2012-06-17 11:49:35
Kedves Fórumozók! Érdeklődnék, hogy az Oliviában az egy hét alatt, hányszor van törölköző csere és ezen kívül bejárnak e takarítani a szobákba, ha igen milyen rendszerességgel? Előre is köszönöm a válaszokat! További szép napot mindenkinek!
Kedves Ágnes! én is az Oliviában laktam, kedden és csütörtökön cseréltek törölközőt és áthúzták az ágyneműt is. Úgy tudom így szól a szerződés! Más alkalomkor nem jöttek takarítani. A portán lehet szólni, hogy nem kérnek takarítást. Érték megőrzési szolgáltatás van, fizetős. Kellemes nyaralást kívánok! Tibor
Vári Gabriella Dátum: 2012-06-17 13:53:51
Kiss Tibor írta ekkor: 2012-06-17 10:13:55
Kedves Gabriella! Az Olivia és Yonca szállóban lakók számára, ha 10 főnél többen fizetnek be, akkor svédasztalos a félpanzió. A Facebook-on a Grand Tours oldalára tettem fel képeket, ott látható milyen terülj - terülj asztalkámmal fogadják a vendégeket a vendéglátók. Érdemes visszanézni a régebbi beírásokat is, sok információhoz jut az érdeklődő! Szívesen megosztom tapasztalataimat az érdeklődőkkel, én az első csoporttal voltam Kusadasiba és az Olivia szállodába laktam. Mindenkinek jó nyaralást kívánok! Tibor
rendben,köszönöm a választ!!
Cservák Nikolett Dátum: 2012-06-17 13:40:03
Kedves Fórumozók!Érdeklődnék,hogy 29.-én jön-e valaki Kusadasiban a Cost Light Hotelbe?
U. Ágnes Dátum: 2012-06-17 11:49:35
Kedves Fórumozók! Érdeklődnék, hogy az Oliviában az egy hét alatt, hányszor van törölköző csere és ezen kívül bejárnak e takarítani a szobákba, ha igen milyen rendszerességgel? Előre is köszönöm a válaszokat! További szép napot mindenkinek!