Kedves Fórumozók! Érdeklődnék, hogy az Oliviában az egy hét alatt, hányszor van törölköző csere és ezen kívül bejárnak e takarítani a szobákba, ha igen milyen rendszerességgel? Előre is köszönöm a válaszokat! További szép napot mindenkinek!
Kedves Ágnes! én is az Oliviában laktam, kedden és csütörtökön cseréltek törölközőt és áthúzták az ágyneműt is. Úgy tudom így szól a szerződés! Más alkalomkor nem jöttek takarítani. A portán lehet szólni, hogy nem kérnek takarítást. Érték megőrzési szolgáltatás van, fizetős. Kellemes nyaralást kívánok! Tibor