(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Kiss Tibor Dátum: 2012-06-17 10:13:55
Kedves Gabriella! Az Olivia és Yonca szállóban lakók számára, ha 10 főnél többen fizetnek be, akkor svédasztalos a félpanzió. A Facebook-on a Grand Tours oldalára tettem fel képeket, ott látható milyen terülj - terülj asztalkámmal fogadják a vendégeket a vendéglátók. Érdemes visszanézni a régebbi beírásokat is, sok információhoz jut az érdeklődő! Szívesen megosztom tapasztalataimat az érdeklődőkkel, én az első csoporttal voltam Kusadasiba és az Olivia szállodába laktam. Mindenkinek jó nyaralást kívánok! Tibor
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-06-16 14:53:58
Köszönöm a megnyugtató választ mindenkinek. Egyébként mi Budapestről megyünk.Addigis amíg nem kapsz Gabriella választ félpanziós svédasztal 10 fő befizetésétől van. Ithaka meg Kefalónia és Lefkada közé esik tehát onnan nagyon messze az szerintem el lett írva.Teri
Vári Gabriella Dátum: 2012-06-16 11:22:50
a félpanziós ellátás milyen?svédasztalos jellegű vagy menüs?esetleg kontinentális? előre is köszönöm a választ!
Vári Gabriella Dátum: 2012-06-16 11:21:57
Sinkó Gyuláné írta ekkor: 2012-06-12 06:54:45
Kedves Marcsi köszönöm a válaszodat. Most a hosszú utazás ijesztett meg január elején amikor még foglaltunk úgy volt ,hogy 1órával hosszabb mint Toló.Tíbor azt írta a határtól kb.30 h. Az legalább .4-5 órával több. Toloíg és Zakintosig is sok hátmég 4-5 órát ráhúzni.Mégegyszer köszi az infórmációt: üdv.Teri
Mi egyszerre érkeztünk a Kusadasi-s utasokkal haza Zakynthosról:) és innen akik Nyíregyházáról mentek többen.. ugyanúgy érkeztek szombaton 10h-kor:)
Vári Gabriella Dátum: 2012-06-16 11:19:44
Érdeklődnék,hogy valóban van a fakultatívak között Ithaka ?