Kedves Gabriella! Az Olivia és Yonca szállóban lakók számára, ha 10 főnél többen fizetnek be, akkor svédasztalos a félpanzió. A Facebook-on a Grand Tours oldalára tettem fel képeket, ott látható milyen terülj - terülj asztalkámmal fogadják a vendégeket a vendéglátók. Érdemes visszanézni a régebbi beírásokat is, sok információhoz jut az érdeklődő! Szívesen megosztom tapasztalataimat az érdeklődőkkel, én az első csoporttal voltam Kusadasiba és az Olivia szállodába laktam. Mindenkinek jó nyaralást kívánok! Tibor