Kedves Balog Zsoltné!
Látom, nem kapsz választ, és én is csak egy apró trükkel tudnék segíteni, ha nem bánod!
Vásároljatok olyan hűtőtáskát, ami nem merevfalú.Lehet kapni több fajtát, kisebbeket, nagyobbakat, sőt akár hátizsák formájút is. Ezeket fel lehet vinni a buszra, és a legfontosabbak elférnek benne.
Buszozás esetén mi mindig ilyeneket használunk, és sehol sem volt belőle probléma.
Jó utat, és jó nyaralást kívánok!
Remélhetőleg a többi kérdésedre is kapsz mihamarabb választ!

Üdv, Melinda
Mi is azt a fajta -nem merevfalú- hűtőtáskát vittük tavaly a paraliai nyaralásra és simán fent volt a buszon a lábunknál /vagy fent a fej fölött lévő kis tárolórészben. Szerintem is nagyon hasznos megoldás, én egyébként az A**N katalógusból rendeltem azt a hűtőtáskát és nagyon kis hasznos találmány