(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Schneider Melinda Dátum: 2012-06-15 15:13:34
Telek Attiláné írta ekkor: 2012-06-08 21:43:39
Kedves Balog Zsoltné! Látom, nem kapsz választ, és én is csak egy apró trükkel tudnék segíteni, ha nem bánod! Vásároljatok olyan hűtőtáskát, ami nem merevfalú.Lehet kapni több fajtát, kisebbeket, nagyobbakat, sőt akár hátizsák formájút is. Ezeket fel lehet vinni a buszra, és a legfontosabbak elférnek benne. Buszozás esetén mi mindig ilyeneket használunk, és sehol sem volt belőle probléma. Jó utat, és jó nyaralást kívánok! Remélhetőleg a többi kérdésedre is kapsz mihamarabb választ! smile Üdv, Melinda
Mi is azt a fajta -nem merevfalú- hűtőtáskát vittük tavaly a paraliai nyaralásra és simán fent volt a buszon a lábunknál /vagy fent a fej fölött lévő kis tárolórészben. Szerintem is nagyon hasznos megoldás, én egyébként az A**N katalógusból rendeltem azt a hűtőtáskát és nagyon kis hasznos találmány smile
Cservák Nikolett Dátum: 2012-06-15 13:18:52
Kedves Pataki Anikó!Mi is Június 29.-én megyünk Kusadasiba a párommal és azt szeretném kérdezni,hogy ti melyik szállodát választottátok?Köszönettel.Cservák Nikolett smile
Kiss Tibor Dátum: 2012-06-15 11:46:58
Kedves Terike! Senkit nem szeretnék elijeszteni az úttól, sőt azért írok ide, hogy a magam tapasztalatait megosszam az érdeklődőkel és az utazni szándékozok számítsanak a körülményekre. 1800 km a távolság, és az út minősége sok helyen nem olyan, mint errefelé. Mindenkinek jó nyaralást kívánok! Tibor
Pető Zsolt Dátum: 2012-06-14 20:08:20
Kedves Erika! Július 6-án indulunk Kusadasiba. Azt szeretném kérdezni, hogy mennyiért lehet autót illetve motort bérelni kint, illetve milyen a törökországi közlekedés, mennyire biztonságos?
Honvéd Lászlóné Erzsó Dátum: 2012-06-13 00:17:19
Mi már jövöhét pénteken utazunk! smile Nagyon várom már!!!!!!