Kedves Grand Erika! Július 06-án megyünk Kusadasiba a Coastlight hotelbe! Két gyerekkel! Azt szeretném megtudni,hogy mikor van a reggeli és a vacsora! A kisfiam cukorbeteg és az étkezése időpont függő,csak kicsit tudunk rajta módositani! A buszra tényleg nem tudom felvinni a hütőtáskát akkor sem,ha fix ülőhelyünk van asztalnál? Beszélnek angolul vagy németül? Válaszodat előre is köszönöm!!!
Kedves Balog Zsoltné!
Látom, nem kapsz választ, és én is csak egy apró trükkel tudnék segíteni, ha nem bánod!
Vásároljatok olyan hűtőtáskát, ami nem merevfalú.Lehet kapni több fajtát, kisebbeket, nagyobbakat, sőt akár hátizsák formájút is. Ezeket fel lehet vinni a buszra, és a legfontosabbak elférnek benne.
Buszozás esetén mi mindig ilyeneket használunk, és sehol sem volt belőle probléma.
Jó utat, és jó nyaralást kívánok!
Remélhetőleg a többi kérdésedre is kapsz mihamarabb választ!

Üdv, Melinda