(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

KÖDMÖN KRISZTIÁN Dátum: 2012-06-04 15:19:18
Sziasztok mi pénteken megyünk kusadasiba kérdésem lenne hogy pl dohányáru mennyibe kerül ott kint és még az üditö és a sör is érdekelne ?!!!!!
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-06-03 14:53:54
Bocsánat eltévesztettem helyesbítek:Sidébe 100E.-240TRY-ADTAK Alanyába 100E-.230TRYadtak a váltók.
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-06-03 14:46:25
Én 129-ér vettem a Ráday utcában a héten .Mi is vittünk mindig magunkkal de volt hogy nem érte meg Sidébe tavaly szept. 100 E.-ÉR 140 TRY.-adtak Alanyába csak 130-at.
Bíró Magdolna Dátum: 2012-06-03 13:47:20
Kedves Fórumozók!Továbbra is érdeklődéssel olvasom az általatok írtakat.Most én is segíteni szeretnék,ugyanis mi a hatvani Tesco pénzváltójában vettük a Török lírát.135forintos áron.Ez mindenképpen jobb ár,mint Euróból kint átváltani.Tavaly voltunk Isztambulban,ott azt tapasztaltuk,hogy jó,ha nem csak euró van nálunk.Mi autóval megyünk,vegyesen visszük a valutát.Igaz hazafelé 3 napot Thassos szigetén töltünk,ezért nekünk euró is kell.Továbbra is várjuk a tapasztalatokat,tanácsokat,leírásokat utastársainktól.:üdv:Magdi
csajka lajos Dátum: 2012-06-03 12:45:31
Kedves Fórumozók! Keleti pályaudvaron valaki vett már valutát azoktól, akik ott árulnak 'ürgék'? Nem a pénzváltóknál, hanem akik ott szoktak ténferegni és megszólítják az embert. Mert tőlük lehetne venni török lírát, csak nem tudjuk, mennyire megbízhatóak. Lajos