Kedves Fórumozók!Továbbra is érdeklődéssel olvasom az általatok írtakat.Most én is segíteni szeretnék,ugyanis mi a hatvani Tesco pénzváltójában vettük a Török lírát.135forintos áron.Ez mindenképpen jobb ár,mint Euróból kint átváltani.Tavaly voltunk Isztambulban,ott azt tapasztaltuk,hogy jó,ha nem csak euró van nálunk.Mi autóval megyünk,vegyesen visszük a valutát.Igaz hazafelé 3 napot Thassos szigetén töltünk,ezért nekünk euró is kell.Továbbra is várjuk a tapasztalatokat,tanácsokat,leírásokat utastársainktól.:üdv:Magdi