Kedves Erika!!
Milyen az idő Kusadasiba? :)A köpönyeg.hu mennyire ad jó tájékoztatást az ottani időjárásról?
Olvastam hogy lehet búvárkodni is....A felől is szeretnék érdeklődni.Hol lehetne búvárkodni?Mennyibe kerülne és mik a feltételek?
Fakultatívoknál jún végén is azok a sorrendek lesznek,mint az egyik Kedves utasuk,ha jól tudom Tibor megosztott velünk képen?Mert minket a bevásárlótúra,török est,Ephesus,Vízi vidámpark érdekelne.....
Még hallottam a quadtúráról is,hogy Önnél lehet érdeklődni....Hol lehet majd rá jelentkezni,mennyibe kerülne pontosan és milyen helyekre mennénk?
Kusadasiba 1líra hány Ft ba kerül most,ha ott szeretnénk váltani?
Előre is köszönöm a megtisztelő válaszát :)Szép Estét