Kedves Andi! Egyedül is lehet jelentkezni, az ár csak a transzfert és a komp jegyet tartalmazza. A kompon lehet jelentkezni a városnéző túrára, sajnos nem tudom mennyibe kerül mert más utazási iroda árulja, nem a mi partner irodánk. Az apartmanok 3 főre lettek kialakítva, 4 tányér, 4 pohár, evőeszközök, az oliviában van vízforraló is, 1 nagyobb lábas, 1 közepes lábas és egy serpenyő a felszerelése.Ha esetleg többre van szükség a személyzettől lehet kérni plusszt.Üdv, Erika
Kedves Erika!Most estem igazán pánikba!Az Olíviában az apartmanok között nincs 5 fős?Akkor miért fogadták el a foglalást 5főre???Mindannyian felnőttek vagyunk és kis kanapén egyiküket sem altathatom.Kérlek ennek,ha tudsz nézz utána!Igen nagyon megköszönöm!!!!!