(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2012-06-02 07:52:23
Tomposné Andi írta ekkor: 2012-05-31 18:54:33
Kedves Erika!Most estem igazán pánikba!Az Olíviában az apartmanok között nincs 5 fős?Akkor miért fogadták el a foglalást 5főre???Mindannyian felnőttek vagyunk és kis kanapén egyiküket sem altathatom.Kérlek ennek,ha tudsz nézz utána!Igen nagyon megköszönöm!!!!!
Kevdves Andi! Beszéltem a szálloda tulajdonossal, a 112-es 122-es szobák 5 főre lettek kialakítva, 5 külön ággyal. Aggodalomra semmi ok!Azok a legnagyobb szobák az apartmanban. Üdv:Erika
szorsi Dátum: 2012-06-01 08:48:34
Kedves Erika! Nagyon köszönöm a segítséget!! :) Az jutott még eszembe, hogy a magyarországi jogosítvány elég náluk? Vagy esetleg kell külön nemzetközit csináltatni, hogy ott lehessen vezetni? Köszönöm előre is!
Tomposné Andi Dátum: 2012-05-31 18:54:33
írta ekkor: 2012-05-31 17:49:44
Kedves Andi! Egyedül is lehet jelentkezni, az ár csak a transzfert és a komp jegyet tartalmazza. A kompon lehet jelentkezni a városnéző túrára, sajnos nem tudom mennyibe kerül mert más utazási iroda árulja, nem a mi partner irodánk. Az apartmanok 3 főre lettek kialakítva, 4 tányér, 4 pohár, evőeszközök, az oliviában van vízforraló is, 1 nagyobb lábas, 1 közepes lábas és egy serpenyő a felszerelése.Ha esetleg többre van szükség a személyzettől lehet kérni plusszt.Üdv, Erika
Kedves Erika!Most estem igazán pánikba!Az Olíviában az apartmanok között nincs 5 fős?Akkor miért fogadták el a foglalást 5főre???Mindannyian felnőttek vagyunk és kis kanapén egyiküket sem altathatom.Kérlek ennek,ha tudsz nézz utána!Igen nagyon megköszönöm!!!!!
Mészárosné Papp Edina Dátum: 2012-05-31 18:20:13
Kedves Fórumozók! azt szeretném meg kérdezni hogy a csúzdapark milyen volt és a gyerekek jól szórakoztak??? (Viktória ) smile
Dátum: 2012-05-31 17:49:44
Kedves Andi! Egyedül is lehet jelentkezni, az ár csak a transzfert és a komp jegyet tartalmazza. A kompon lehet jelentkezni a városnéző túrára, sajnos nem tudom mennyibe kerül mert más utazási iroda árulja, nem a mi partner irodánk. Az apartmanok 3 főre lettek kialakítva, 4 tányér, 4 pohár, evőeszközök, az oliviában van vízforraló is, 1 nagyobb lábas, 1 közepes lábas és egy serpenyő a felszerelése.Ha esetleg többre van szükség a személyzettől lehet kérni plusszt.Üdv, Erika