(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Tomposné Andi Dátum: 2012-05-30 20:47:48
Vargáné Rubinszki Mária írta ekkor: 2012-05-30 15:38:00
Mindenkinek aki Kusadasiba megy nyaralni! Mi most jöttünk meg, az Olivia apartmanba voltunk, de a Yoncába jártunk enni.Nagyon klasz volt és már most vissza mennénk. A Kipába van egy Tescó, ha ott vásrolsz euróval, lirába adnak vissza.Nem kell külön váltani és nagyobb cimletet is elfogadnak. A 6-os kisbusz jár az Olivia és a Yonca felé, bárhol leintheted.Ajánlom a tengerpartra menet van egy halas büfé, barátságos áron frissen grilezett hal+ saláta+piritós kenyér 7 euró, melette autó kölcsönző és utazási iroda érdemes körül nézni!!!!!!!!!A bazárokba alkudni kötelező!Mindenki barátságos a kirándulások élvezetessek.A környék gyönyörü a tenger isteni.Mi kell még...? Jó nyaralást mindenkinek!Marcsi Pécsről. Ha valami kérdésetek van szivesen válaszolok!
Kedves Mária!Merre voltatok fakultatívon,vagy önállóan kirándulni?Kérlek.ha tudsz írj a tapasztalataidról,Örömmel olvassuk azt hiszem jó néhányan!Köszi!
Tomposné Andi Dátum: 2012-05-30 20:39:41
Vargáné Rubinszki Mária írta ekkor: 2012-05-30 15:38:22
Mindenkinek aki Kusadasiba megy nyaralni! Mi most jöttünk meg, az Olivia apartmanba voltunk, de a Yoncába jártunk enni.Nagyon klasz volt és már most vissza mennénk. A Kipába van egy Tescó, ha ott vásrolsz euróval, lirába adnak vissza.Nem kell külön váltani és nagyobb cimletet is elfogadnak. A 6-os kisbusz jár az Olivia és a Yonca felé, bárhol leintheted.Ajánlom a tengerpartra menet van egy halas büfé, barátságos áron frissen grilezett hal+ saláta+piritós kenyér 7 euró, melette autó kölcsönző és utazási iroda érdemes körül nézni!!!!!!!!!A bazárokba alkudni kötelező!Mindenki barátságos a kirándulások élvezetessek.A környék gyönyörü a tenger isteni.Mi kell még...? Jó nyaralást mindenkinek!Marcsi Pécsről. Ha valami kérdésetek van szivesen válaszolok!
Köszi,hogy megosztottad velünk tapasztalataidat!Szerinted nem választottunk rosszul,hogy az Olíviát néztük ki,nem a Yoncát?Tudod ott nem találtunk 5 fős apartmant.Mi a 2/112-ben kaptunk lakhelyet.Még egy kérdés:az apartmanok magas,emelkedős helyen vannak,vagy viszonylag sík terepen?
SZIKLAVÁRI JÓZSEF Dátum: 2012-05-30 17:09:39
Szeretném megkérdezni ,hogy bankkártyával lehetséges-e vásárolni a nagyobb üzletekben Kusadasiban?
Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2012-05-30 15:45:38
Bocsi,de lassú volt a gép!
Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2012-05-30 15:38:22
Mindenkinek aki Kusadasiba megy nyaralni! Mi most jöttünk meg, az Olivia apartmanba voltunk, de a Yoncába jártunk enni.Nagyon klasz volt és már most vissza mennénk. A Kipába van egy Tescó, ha ott vásrolsz euróval, lirába adnak vissza.Nem kell külön váltani és nagyobb cimletet is elfogadnak. A 6-os kisbusz jár az Olivia és a Yonca felé, bárhol leintheted.Ajánlom a tengerpartra menet van egy halas büfé, barátságos áron frissen grilezett hal+ saláta+piritós kenyér 7 euró, melette autó kölcsönző és utazási iroda érdemes körül nézni!!!!!!!!!A bazárokba alkudni kötelező!Mindenki barátságos a kirándulások élvezetessek.A környék gyönyörü a tenger isteni.Mi kell még...? Jó nyaralást mindenkinek!Marcsi Pécsről. Ha valami kérdésetek van szivesen válaszolok!