(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2012-05-30 15:38:00
Mindenkinek aki Kusadasiba megy nyaralni! Mi most jöttünk meg, az Olivia apartmanba voltunk, de a Yoncába jártunk enni.Nagyon klasz volt és már most vissza mennénk. A Kipába van egy Tescó, ha ott vásrolsz euróval, lirába adnak vissza.Nem kell külön váltani és nagyobb cimletet is elfogadnak. A 6-os kisbusz jár az Olivia és a Yonca felé, bárhol leintheted.Ajánlom a tengerpartra menet van egy halas büfé, barátságos áron frissen grilezett hal+ saláta+piritós kenyér 7 euró, melette autó kölcsönző és utazási iroda érdemes körül nézni!!!!!!!!!A bazárokba alkudni kötelező!Mindenki barátságos a kirándulások élvezetessek.A környék gyönyörü a tenger isteni.Mi kell még...? Jó nyaralást mindenkinek!Marcsi Pécsről. Ha valami kérdésetek van szivesen válaszolok!
Zsolnai Károly Dátum: 2012-05-30 11:52:39
Kedves Erika!A Coastlight hotel strandján adnak nyugágyat,s napernyőt?A szobában van hütőszekrény?Várom válaszod.köszi
szorsi Dátum: 2012-05-30 11:32:31
Sziasztok! Nagyon megtetszett ez az úticél, pláne, ahogy írtok róla. :) Arról van valakinek információja, hogy autót bérelni lehet-e és mennyiért? Köszi! Az utazóknak jó nyaralást!
Tomposné Andi Dátum: 2012-05-30 09:43:35
Kedves Grand Erika!Tényleg olyan közel van hozzátok a 2 görög sziget!Szeretném megkérdezni,hogy Te szervezel-e oda fakultatívot?Mennyiért?További szép napot!Üdv.Andi
Dátum: 2012-05-30 09:17:36
Kedves Gátné Varjas Erzsébet!Sajnos elég magas a benzin, Európában itt a legdrágább. 435 TL a 95-ös, kb: 600 Ft/liter. Üdv: Erika