Mindenkinek aki Kusadasiba megy nyaralni! Mi most jöttünk meg, az Olivia apartmanba voltunk, de a Yoncába jártunk enni.Nagyon klasz volt és már most vissza mennénk. A Kipába van egy Tescó, ha ott vásrolsz euróval, lirába adnak vissza.Nem kell külön váltani és nagyobb cimletet is elfogadnak. A 6-os kisbusz jár az Olivia és a Yonca felé, bárhol leintheted.Ajánlom a tengerpartra menet van egy halas büfé, barátságos áron frissen grilezett hal+ saláta+piritós kenyér 7 euró, melette autó kölcsönző és utazási iroda érdemes körül nézni!!!!!!!!!A bazárokba alkudni kötelező!Mindenki barátságos a kirándulások élvezetessek.A környék gyönyörü a tenger isteni.Mi kell még...? Jó nyaralást mindenkinek!Marcsi Pécsről. Ha valami kérdésetek van szivesen válaszolok!