(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Gátné Varjas Erzsébet Dátum: 2012-05-30 08:36:50
A holnap indulóknak,jó utat és nagyon jó pihenést kívánok!!! Kicsit irigylem őket, olyan messze van még augusztus...... :)) Ha a benzinárról lenne valakinek információja annak nagyon örülnénk!!! Üdv! Erzsi
Dátum: 2012-05-29 23:19:33
Csonka Lászlóék :5-en ?Biró Magdolnáék :4-en ,Mi Honvédék:2en !!Már meg van a 10 fő a svédvacsihoz!!!!Már csak egy pár nap és indulunk!!! smile Erzsó
Dátum: 2012-05-29 23:10:43
Bíró Magdolna írta ekkor: 2012-05-29 17:45:30
Üdv minden fórumozónak!MI június 22.én megyünk négyen leszünk,befizettük a félpanziót.Nagyon szépen köszönök minden imfót az utastársaknak,nagyon jó tájékoztatást adnak nekünk.Még néhány hét és mi is indulunk,addig is figyeljük a fórumot.Üdv:Magdi
Mi is juni 22-én indulunk ,ketten igmár biztos svédasztalos lesz a vacsi!!!! smile Erzsó
Dátum: 2012-05-29 22:58:11
Csonka László írta ekkor: 2012-05-29 17:28:28
Üdv Mindenkinek! Mi 5-en június 22-én indulunk,az Oliviában szállunk meg,de a Yonkában befizettünk félpanzióra.Jó lenne ha összejönne a 10 fő a svédasztalhoz:) Velünk a fele már megvan. Érdekelne még,hogy a strandon a víz lassan mélyül? A konnektor olyan mint itthon, vagy kell hozzá átalakító? Előre is köszönöm a válaszokat!
Mi ketten vagyunk,lassan már csak meg lesz!! smile Erzsó
Tomposné Andi Dátum: 2012-05-29 22:30:54
Kiss Tibor írta ekkor: 2012-05-29 20:27:07
Kedves Andi! A vízpart nincs messze, talán 5-7 perc. Az a rész, homokos és lassan mélyülő. A part mentén vannak a napozóágyak, matraccal azért fizetni kell, egy nap 5 török líra (kb 2 €), kicsit oda kell figyelni, mert elsősorban az ottani szállodákban nyaraló vendégek részére vannak fenntartva, de vannak olyan szakaszok, ahol nincsenek ágyak, csak leterítesz valamit a homokra és lehet napozni-fürödni. Találtok majd rendes WC -t és büfét, (itt jó hasznát veszitek a lirának, ugyan a WC használatáért nem kell fizetni, de enni inni valóért kell) Az út mentén van egy nagy piros kapu, sajnos az zárt terület, oda csak az ottani vendégeknek szabad belépni. A Yonca apartman főnökének egy távolabbi parton van bérelt helye, oda is el lehet menni, kocsival visznek-hoznak, biztosítja a napozóágyat stb. részleteket megtudtok első délután a megbeszélésen. Erika ( az Iroda kihelyezett idegenvezetője) és a kinti partneriroda munkatársával elmondja, hogy milyen fakultatív programok vannak, és mi mennyibe kerül. Erika törökül beszél ennek nagy hasznát tudjátok venni ti is, mert a személyzet nem beszél idegen nyelvet, kivéve a Yonca főnököt, ő beszél németül.
Kiss Tibor!Köszönöm a válaszodat!Szeretném megkérdezni,hogy melyik busz ment le Kusadasiig?A80 fős Neoplán vagy a Setra?Mi a Grand 1-el mentünk tavaly Görögországba,elég kényelmes volt!Üdv Andi