Kedves Andi! A vízpart nincs messze, talán 5-7 perc. Az a rész, homokos és lassan mélyülő. A part mentén vannak a napozóágyak, matraccal azért fizetni kell, egy nap 5 török líra (kb 2 €), kicsit oda kell figyelni, mert elsősorban az ottani szállodákban nyaraló vendégek részére vannak fenntartva, de vannak olyan szakaszok, ahol nincsenek ágyak, csak leterítesz valamit a homokra és lehet napozni-fürödni. Találtok majd rendes WC -t és büfét, (itt jó hasznát veszitek a lirának, ugyan a WC használatáért nem kell fizetni, de enni inni valóért kell) Az út mentén van egy nagy piros kapu, sajnos az zárt terület, oda csak az ottani vendégeknek szabad belépni. A Yonca apartman főnökének egy távolabbi parton van bérelt helye, oda is el lehet menni, kocsival visznek-hoznak, biztosítja a napozóágyat stb. részleteket megtudtok első délután a megbeszélésen. Erika ( az Iroda kihelyezett idegenvezetője) és a kinti partneriroda munkatársával elmondja, hogy milyen fakultatív programok vannak, és mi mennyibe kerül. Erika törökül beszél ennek nagy hasznát tudjátok venni ti is, mert a személyzet nem beszél idegen nyelvet, kivéve a Yonca főnököt, ő beszél németül.
Kiss Tibor!Köszönöm a válaszodat!Szeretném megkérdezni,hogy melyik busz ment le Kusadasiig?A80 fős Neoplán vagy a Setra?Mi a Grand 1-el mentünk tavaly Görögországba,elég kényelmes volt!Üdv Andi