Azt szeretném megkérdezni h a delfinekkel való úszás mennyibe kerül és hogy olyan mehet e aki nem tud úszni? előre is köszönöm a válaszokat BB
Dátum: 2012-05-29 19:28:36
Kedves Zsuzsa!Köszönöm szépen ezt a pontos és részletes tájékoztatást az Asena Hotelről.Igazán nagyon hasznos információkat adtál minden leendő Asena Hoteles utasunknak. Reméljük jól érezted magad! Üdv:Erika
Benedek Barnabás Dátum: 2012-05-29 19:27:19
Benedek Barnabás Dátum: 2012-05-29 19:26:48
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni h az aquaparkos fakultativnál mennyibe kerül külön a delfinekkel való úszkálás? meg h olyan mehet e aki nem tud úszni? köszönöm előre is a válaszokat BB
Rényeiné Tóth Tímea Dátum: 2012-05-29 18:39:55
Kedves Fórumozók!
Volt valaki a Yonca apartmanban és tudna leírást adni, hogy milyen?
Mi szept. 22-tő megyünk az első emeletre, már nagyon várjuk. További szép napot! Rényeiné Tímea