(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Csonka László Dátum: 2012-05-29 17:28:28
Üdv Mindenkinek! Mi 5-en június 22-én indulunk,az Oliviában szállunk meg,de a Yonkában befizettünk félpanzióra.Jó lenne ha összejönne a 10 fő a svédasztalhoz:) Velünk a fele már megvan. Érdekelne még,hogy a strandon a víz lassan mélyül? A konnektor olyan mint itthon, vagy kell hozzá átalakító? Előre is köszönöm a válaszokat!
Tomposné Andi Dátum: 2012-05-29 17:28:16
Tomposné Andi írta ekkor: 2012-05-29 17:24:23
Hú a technika ördöge megtréfált!!!
Tomposné Andi Dátum: 2012-05-29 17:24:23
írta ekkor: 2012-05-29 17:07:14
Kedves Éva! Ha nem jön össze a 10 fő akkor menü lesz felszolgálva, leves, főétel és desszert. Ebben az esetben elmarad a svédasztal.Ezért lenne jó ha minél többen otthon fizetnék be a félpanziót. A reggeli is nagyon bőséges, tojás,sajtok, felvágott, olivabogyó 3 féle, paradicsom, uborka, vaj és dzsem a kínálat. Szokott lenni "börek" is, ami töltött leveles tészta.Üdv: Erika
Tomposné Andi Dátum: 2012-05-29 17:09:19
Kiss Tibor írta ekkor: 2012-05-29 00:51:48
Szervusz Tomposné, Andi. Én az első csoporttal voltam és az Olivia szálló 134-es szobában laktam. Szívesen válaszolok a kérdésidre. Félpanziós ellátásom volt, de nem étkeztem az Oliviában. Az ágyak normál méretűek voltak. Görögországban még nem voltam. Tibor
Kedves Tibor! Köszönöm a gyors válaszodat!Ha jól tudom,az Olívia 2/112-ben fogunk lakni.Minden erkély a medence felé néz?Kb.mennyi idő alatt lehet a strandig leérni?No és mennyire tiszta a víz és a part?Köszi!!!
Dátum: 2012-05-29 17:07:14
Kedves Éva! Ha nem jön össze a 10 fő akkor menü lesz felszolgálva, leves, főétel és desszert. Ebben az esetben elmarad a svédasztal.Ezért lenne jó ha minél többen otthon fizetnék be a félpanziót. A reggeli is nagyon bőséges, tojás,sajtok, felvágott, olivabogyó 3 féle, paradicsom, uborka, vaj és dzsem a kínálat. Szokott lenni "börek" is, ami töltött leveles tészta.Üdv: Erika