Kedves Éva! Ha nem jön össze a 10 fő akkor menü lesz felszolgálva, leves, főétel és desszert. Ebben az esetben elmarad a svédasztal.Ezért lenne jó ha minél többen otthon fizetnék be a félpanziót. A reggeli is nagyon bőséges, tojás,sajtok, felvágott, olivabogyó 3 féle, paradicsom, uborka, vaj és dzsem a kínálat. Szokott lenni "börek" is, ami töltött leveles tészta.Üdv: Erika