(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Bíró Magdolna Dátum: 2012-05-29 17:45:30
Üdv minden fórumozónak!MI június 22.én megyünk négyen leszünk,befizettük a félpanziót.Nagyon szépen köszönök minden imfót az utastársaknak,nagyon jó tájékoztatást adnak nekünk.Még néhány hét és mi is indulunk,addig is figyeljük a fórumot.Üdv:Magdi
Perge Zsuzsanna Dátum: 2012-05-29 17:45:04
Kedves Marcsi! Az Asena Hotel egyszerű, nem túl igényes, de az alapvető feltételeknek tökéletesen megfelel. A szoba elég kicsi, de tengerre vagy oldaltengerre néző, és mivel közvetlenül a tengerparton van a hotel és mivel kertje nincs, így a kilátás valóban fantasztikus. A 6. emeleten egy elég kicsi úszómedence található, szintén csodás kilátással. A katalógussal ellentétben hűtő és minibár nem volt a szobában, ám az AI ellátás keretében szinte minden ital térítésmentesen fogyasztható: kóla, fanta, 7up, tonic - ezek mind csapoltak, de valódiak, hűtöttek és nincsenek felvizezve, mintha itthon üvegből öntöttük volna! Narancslé és málna, csapolt sör (Tuborg), fehér- és vörösbor, helyi alkoholos ital (Raki) és vodka, kávé és tea szintén korlátlanul fogyasztható 10 órától 23 óráig. A személyzet nagyon kedves! Angolul sok mindent megértenek, de németül is elboldogulnak. Kaja választék: minden svédasztalos. Reggeli: minden nap ugyanazok az ételek vannak, de elég sok minden: tojásrántotta, főtt tojás, sült vagy főtt vagy lecsós virsli, sajtok, felvágottak, vaj, dzsemek, méz, zöldségfélék, müzlik, tej, tea, kávé. Ebéd és vacsora: majdnem ugyanaz. Egyféle leves, 2-3 féle húsétel (csirke, pulyka, bárány, hal, rák), köret (rizs, krumpli mikor milyen változatban), tésztaféle (pl. milánói makaróni). A gyümölcsválaszték elég gyenge: csak alma és narancs volt. Desszert szintén elég gyenge: inkább aprósütemények vannak, 2-3 féle, pudingok, gríz, vagy valami krémféleségek. Strand: alig pár méter és ott a strand! 2 db napágy bérlete egy napra 10 euró, 1 napernyő 2,5 euró, mi nem béreltünk, mert sok szabad rész is van akár közvetlenül a hotel előtt, oda bérleti díj nélkül is le lehet pakolni, csak így nincs árnyék. A víz nem volt hideg, már most is volt kb. 19-20 fokos, nagyon sokan fürödtek a tengerben! A hotel nagyon jó fekvésű, mert a Ladies Beach-en van, ami már az előszezonban is élettel teli ! A városközpont félórás sétával elérhető (mi nagyon sokszor gyalog jöttünk-mentünk), vagy az 5-ös dolmus busszal tudtok bemenni, fejenként 1 euróért. Akár útközben iis bármikor leinthető! Azt sajnáljuk nagyon, hogy csak 1 hétre mentünk, mert Kusadasi fantasztikus hely, majd meglátjátok!
Dátum: 2012-05-29 17:43:50
Kedves Andi! Mivel igazából a baklava török eredetű ezért biztosan állítom hogy itt a legjobb. Az árát meg fogom nézni a legközelebbi cukrászdában és tájékoztatni fogom. Biztosan nem kerül csillagászati összegbe. Üdv: Erika
Dátum: 2012-05-29 17:40:36
Kedves Csonka László! Nagyon örülök sok szeretettel várjuk!A víz lassan mélyülő, homokos part. A konnektorhoz pedig nem szükséges átalakítót hoznia. Üdv:Erika
Tomposné Andi Dátum: 2012-05-29 17:35:42
Kedves Grand Erika!Június 29-én indulunk Hozzátok öten.Gyermekeim unszolására kérdezem,hogy a török baklava ugyanolyan finom-e,mint tavaly Tolóban volt.Kifizethető-e?