A fórumon olvastam, hogy a vacsora a helyszínen 4 euró, viszont előre befizetve úgy láttam az árak oldalán, hogy 14.900 ft. Akkor érdemesebb kinn befizetni?
Kedves Báthori Ágnes! Mi, akik az első csoporttal voltunk, próbálunk segítséget adni az utánunk érkezőknek. A lehetőségeket, tapasztalatainkat igyekszünk megosztani az érdeklődőkkel, ezek után mindenki maga választ a lehetőségek közül. Az információ áramlás a lényeg! Gondolom nem sokan voltak azon a vidéken, más kultúra, más szokások stb. Az emberek kedvesek, különösen, ha megtudják, hogy "magyarisztánból" valók. Kívánok kellemes nyaralást, jó időtöltést. Szerintem úgy fognak eljönni, hogy máskor is visszamennek! Üdvözlettel: Tibor