Sziasztok Fórumozók!
Örülök hogy megtaláltalak Benneteket! Június 29-én indulunk Kusadasiba . Lenne néhány kérdésem: Lakott-e közületek valaki az Oliviában? Normál méretűek-e az ágyak, mert a család fiú tagjai elég nagyok. Kóstoltátok-e az Oliviában a vacsorát és volt-e valaki át Görögországba?
A válaszokat előre is köszönöm!
Kedves Fórumozók!Júni 29.én utazunk Kusadasiba,a Coastlight hotelbe.Tudja e valaki,hogy a Szálloda strandján van e nyugágy,s napernyő,ingyenes e,s a szobában,van hütőszekrény?Várom válaszotokat,köszi Károly