(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Szűcs Andrea Dátum: 2012-05-28 19:58:41
Kedves Erika! Köszönöm válaszát.Már nagyon várjuk az utazás napját(június 29)tavaly is Grand Tours-al utaztunk.Nem is néztünk meg más utazási irodák ajánlatait.
tóth zoltán Dátum: 2012-05-28 18:36:51
kedves renáta.remélem nem baj,ha én válaszolok a kérdésére.én az elsö turnussal voltam kint.a vízum 15 euró,és a török határon fizetendö.
Pércsi Renáta Dátum: 2012-05-28 16:46:42
Kedves Erika! Érdeklődnék, hogy mennyibe kerül a vízum? Előre is köszönöm a választ!
Zsolnai Károly Dátum: 2012-05-28 15:09:27
Tomposné Andi írta ekkor: 2012-05-28 11:48:52
Sziasztok Fórumozók! Örülök hogy megtaláltalak Benneteket! Június 29-én indulunk Kusadasiba . Lenne néhány kérdésem: Lakott-e közületek valaki az Oliviában? Normál méretűek-e az ágyak, mert a család fiú tagjai elég nagyok. Kóstoltátok-e az Oliviában a vacsorát és volt-e valaki át Görögországba? A válaszokat előre is köszönöm!
Kedves Fórumozók!Júni 29.én utazunk Kusadasiba,a Coastlight hotelbe.Tudja e valaki,hogy a Szálloda strandján van e nyugágy,s napernyő,ingyenes e,s a szobában,van hütőszekrény?Várom válaszotokat,köszi Károly
Tomposné Andi Dátum: 2012-05-28 11:48:52
Sziasztok Fórumozók! Örülök hogy megtaláltalak Benneteket! Június 29-én indulunk Kusadasiba . Lenne néhány kérdésem: Lakott-e közületek valaki az Oliviában? Normál méretűek-e az ágyak, mert a család fiú tagjai elég nagyok. Kóstoltátok-e az Oliviában a vacsorát és volt-e valaki át Görögországba? A válaszokat előre is köszönöm!