Kedves Edina! Mi a Hotel Asenaban voltunk az első csoporttal. Amikor megérkeztünk Kusadasiba, a Yonca apartmannál állt meg a busz és onnan a helyi partneriroda, a Peninsula Tours kisbuszával szállítottak bennünket és csomagjainkat a hotelba. A kirándulások alkalmával is megoldotta a helyi képviselet, hogy hoztak-vittek bennünket a csoporthoz. A félpanzióval kapcsolatban: a reggeli és a vacsora is svédasztalos lesz, biztos vagyok benne, hogy a 4 csillagos szállodátokban bő választék lesz és a kislányodnak is találtok megfelelő ételeket! Mi ugyan AI ellátással voltunk, de a kinti tapasztalataink alapján a városban sem drágák sem az ételek, sem az italok. Ásványvíz pl. kifejezetten olcsóbb, mint nálunk. Volt alkalom, hogy a belvárosban kajáltunk, egy kebab 3 líra volt helyben fogyasztva. Ha bármilyen kérdésed van, szívesen válaszolok. Helyi utazás: ugyanúgy, mint az apartmanosok, ti is a helyi 6-os dolmus busszal tudtok bemenni a belvárosba, 1 euro/fő. A busz bárhol megáll, bárhol felvesz és letesz, bárhol le lehet inteni! Érdemes minél többször bemenni a belvárosba, mert gyönyörű! Mi rengeteget barangoltunk, nagyon csodás az egész!
Kedves Zsuzs! Nagyonörülök, hogy volt már valaki az Asena Hotelben. Mi is oda megyünk június 29-én. Szeretnék infókat hallani a szállodáról. Milyen volt a szoba, van-e benne hűtő, a tetőn az úszómedence? A személyzet milyen és milyen nyelven lehet velük beszélni? Na és a legfontosabb: az AI ellátás milyen volt, választék stb.? Valószínűleg még korai volt, de a strand is érdekelne. Válaszod előre is köszönöm. Marcsi