(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-05-28 08:03:35
Kis Richárd Ádám bőrkabát vásárlással kapcsolatban nem olyan olcsó kb.150euró a viszonylag modernebb a divatjamúlt 50E.Ez az ár Alanya Isztambul.A fakultatívos bőr gyár látogatá úgy mint az arany műhelyes nagyon drága még én ott oroszokon kívül senkit nem láttam vásárolni pedig voltunk egy párszor.Törökbe ugytudom ezek a cégek támogatják a turizmust azért viszik cserébe a vásárlókat.
tóth zoltán Dátum: 2012-05-28 06:28:56
kedves lajos.ha nem gond,válaszolok a kérdésére.úszósapka nélkül nem lehet bemenni a vízbe.ott helyben lehet vásárolni,ha jól emlékszem 1 euróba kerül.
csajka lajos Dátum: 2012-05-27 22:35:58
Kedves Erika ! Pamukale kirándulásnál írva van, hogy úszósapka használata kötelező. Mi a helyzet, ha nincs úszósapkánk? Nem lehet bemenni a vízbe? Lehet valami eldobhatótt venni, bérelni?
Gátné Varjas Erzsébet Dátum: 2012-05-27 22:14:45
Ha esetleg valaki szeretne majd az aquaparkba menni,itt körülnézhet! http://www.adaland.com Vannak képek a csúszdákról,a delfinshowrol !
Kis Richárd Ádám Dátum: 2012-05-27 17:23:44
írta ekkor: 2012-05-27 14:23:21
Kedves Szűcs Andrea, A Delfin parkban két delfin van, a belépő 19 euro, minden délután 14.00kor van delfin show. Az úszás a delfinekkel plusz 80 euróba kerül. Aki eddig volt mindenki nagyon élvezte.A fényképezés plusz 10 euro.
kedves Erika! De ha már valaki befizet úszásra velük,a delfinekkel,akkor saját rokona közbe fényképezhet,stb. ugye?