Kedves Szűcs Andrea, A Delfin parkban két delfin van, a belépő 19 euro, minden délután 14.00kor van delfin show. Az úszás a delfinekkel plusz 80 euróba kerül. Aki eddig volt mindenki nagyon élvezte.A fényképezés plusz 10 euro.
kedves Erika!
De ha már valaki befizet úszásra velük,a delfinekkel,akkor saját rokona közbe fényképezhet,stb. ugye?