(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Judit Dátum: 2014-07-21 21:32:34
Ábel Brigitta írta ekkor: 2014-07-20 20:24:19
Kedves Grand Judit! Azt szeretném megkérdezni, hogy a szerdai ruha valamint a pénteki zöldségpiac létezik még? Köszönöm elöre is a válaszát! Üdv : A. Brigi
Kedves Brigi! Pénteki piac még van, a szerdai ruhással kapcsolatban pedig egyelőre az ígéret, hogy majd lesz. Üdvözlettel, GrandJudit
Ábel Brigitta Dátum: 2014-07-20 20:24:19
Kedves Grand Judit! Azt szeretném megkérdezni, hogy a szerdai ruha valamint a pénteki zöldségpiac létezik még? Köszönöm elöre is a válaszát! Üdv : A. Brigi
Papp Renáta Dátum: 2014-07-20 10:39:34
Liska Csilla írta ekkor: 2014-07-19 21:30:43
Kedves Éva! Nem idei tapasztalat, tavaly nyaraltunk ott (és jövőre tervezzük újra ... smile ). A Yonca-ban laktunk, és sok minden másról is szó van a nyaralással kapcsolatban: http://mythikas.blogspot.hu
Kedves Csilla! Ezt én is elolvastam! Köszönöm én is smile
Tóth Attiláné Dátum: 2014-07-20 08:43:09
sziasztok segítsetek már abban, hogy kint a víz a 1,5 literes kb milyen árban van? smile
Kovácsné Szöllős Éva Dátum: 2014-07-20 08:13:35
Liska Csilla írta ekkor: 2014-07-19 21:30:43
Kedves Éva! Nem idei tapasztalat, tavaly nyaraltunk ott (és jövőre tervezzük újra ... smile ). A Yonca-ban laktunk, és sok minden másról is szó van a nyaralással kapcsolatban: http://mythikas.blogspot.hu
Kedves Csilla! Nagyon köszönöm, sok hasznos dolgot írtál. Üdv. Éva