Kedves Fórumozók!
Csatlakozom néhány előttem szólóhoz, és én is azt szeretném kérni, hogy akinek van az idei évben tapasztalata az utazással, a Yonca appartmannal és a Coastlight Hotellel, illetve általában Kusadasival és a helyi szokásokkal kapcsolatban, az legyen kedves megosztani velünk, a jövendőbeli utazókkal. Nagy segítséget jelenthetnek az élménybeszámolók, a tanácsok és ötletek mindenkinek, az utazásra való felkészülésben és Kusadasiban eltöltött időszakra vonatkozóan. Jó lenne, ha a fórumon minden érdeklődő olvashatná. Köszönettel: Éva
Kedves Éva!
Nem idei tapasztalat, tavaly nyaraltunk ott (és jövőre tervezzük újra ...

). A Yonca-ban laktunk, és sok minden másról is szó van a nyaralással kapcsolatban:
http://mythikas.blogspot.hu