Bodnár Gyuláné / Részletes élménybeszámolóhoz adj e-mail címet, ilyeneket inkább oda szoktak írni, akik már megjöttek a nyaralásból...........
guest / Az eurót a hotelben 0-24, a belvárosban reggel 8-tól este 8-ig váltják

Tóthné Hédi / A belvárosban több bankautomata is van, amit szinte minden kártyával lehet használni.
Dr.Ruszkai Csilla / Pamukkale program kihagyhatatlan, de elég kevés időt adnak a nézelődésre.
Ha a mészkőteraszokon teljesen le akartok menni, másra nem sok idő marad, de ott senkit se hagynak.
A félpanziót én senkinek se ajánlanám, jobban kijössz, ha ezt Magad oldod meg, és azt eszel, és akkor amit akarsz.
Köszönöm az infot, igazából arra irányult a kérdés, hogy helyben kb. milyen árfolyamsávban váltják (2,5-2,8), mert valutaárfolyamról török hivatalos weboldalt nem találok, csak devizaárfolyamról, de az más történet :)