(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2014-07-15 14:57:09
Sommer írta ekkor: 2014-07-15 13:42:35
Bodnár Gyuláné / Részletes élménybeszámolóhoz adj e-mail címet, ilyeneket inkább oda szoktak írni, akik már megjöttek a nyaralásból........... guest / Az eurót a hotelben 0-24, a belvárosban reggel 8-tól este 8-ig váltják smile Tóthné Hédi / A belvárosban több bankautomata is van, amit szinte minden kártyával lehet használni. Dr.Ruszkai Csilla / Pamukkale program kihagyhatatlan, de elég kevés időt adnak a nézelődésre. Ha a mészkőteraszokon teljesen le akartok menni, másra nem sok idő marad, de ott senkit se hagynak. A félpanziót én senkinek se ajánlanám, jobban kijössz, ha ezt Magad oldod meg, és azt eszel, és akkor amit akarsz.
Köszönöm az infot, igazából arra irányult a kérdés, hogy helyben kb. milyen árfolyamsávban váltják (2,5-2,8), mert valutaárfolyamról török hivatalos weboldalt nem találok, csak devizaárfolyamról, de az más történet :)
Sommer Dátum: 2014-07-15 13:42:35
Bodnár Gyuláné / Részletes élménybeszámolóhoz adj e-mail címet, ilyeneket inkább oda szoktak írni, akik már megjöttek a nyaralásból........... guest / Az eurót a hotelben 0-24, a belvárosban reggel 8-tól este 8-ig váltják smile Tóthné Hédi / A belvárosban több bankautomata is van, amit szinte minden kártyával lehet használni. Dr.Ruszkai Csilla / Pamukkale program kihagyhatatlan, de elég kevés időt adnak a nézelődésre. Ha a mészkőteraszokon teljesen le akartok menni, másra nem sok idő marad, de ott senkit se hagynak. A félpanziót én senkinek se ajánlanám, jobban kijössz, ha ezt Magad oldod meg, és azt eszel, és akkor amit akarsz.
Dr.Ruszkai Csilla Dátum: 2014-07-14 22:34:02
Kedves Utastársak ! Azt szeretném kérdezni Tőletek, használtatok-e bankkártyát a boltokban, automatáknál? Milyen tapasztalataitok vannak a fakultatív programokról ? Milyen a Yonca apartmanban a félpanzió? smile Köszönöm előre is a válaszaitokat!
Tóthné Hédi Dátum: 2014-07-14 22:25:22
Kedves Fórumozók! Érdeklődnék, hogy Kusadasin milyen lehetőségem van arra, hogy Visa kártyával pénzhez jussak. Viszünk természetesen eurót magunkkal,csak ha több pénzre lesz esetleg szükségünk,a lehetőségét szeretném tudni. A választ előre is köszönöm!
Dátum: 2014-07-14 19:17:02
Érdeklődnék, hogy jelenleg kb. mettől meddig váltják kint (hotel, ill. belváros) az eurót?