Kedves Fórumozók! Szeretném megkérdezni, hogy milyen a tenger és a part tisztasága? Vannak-e sziklás partrészek? A Tescoban ugyanazok a termékek vannak, mint itthon nálunk, és az áraik hasonlóak az itthoniakhoz? Válaszokat előre is köszönöm :) Üdv Lilla
Kedves Lilla! Mi tavaly a Yonca apartmanban voltunk és a legközelebbi, talán Kapitány parton voltunk sokat. Van egy kis része, ahol nem olyan tökéletesen tiszta, és napágyak sincsenek. Körülöttünk szinte csak helyiek, akik gyerekekkel, türcsivel jöttek fürödni. Mellete közvetlenül viszont a szépen karbantartott napágyas, napernyős rész. Azt nem tudom, hogy ezekért kell-e fizetni. Mi simán a türcsid leterítős részen voltunk. :) A tenger tisztasága tökéletes, pedig szeptemberben voltunk. Sziklás szakaszon mi nem voltunk, így nem is tudom, hogy van-e. A Yonca-hoz közeli másik part a Long Beach szintén szupi homokos. Azt mondanám, hogy bármilyen legyen is az igényed, ki fogod tudni elégíteni. A Tesco-hoz ezt ajánlanám: (Igaz, hogy július 4-17-ig él, de az árszínvonalat látod.) http://www.kipa.com.tr/183/kampanyalar/dergiler-ve-gazeteler/4-17-temmuz-haftasonu-gazetesi
A termékek kapcsán természetesen sok minden van nálunk is, de sok a saját márkás és egyértelműen török termék, pl. tejtermékeknél. Jut eszembe nyammi-nyammi baklava volt kapható a Kipában, sőt grill csirkét is vettünk egyszer ott vacsira.