(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Papp Renáta Dátum: 2014-07-09 12:42:19
Sommer írta ekkor: 2014-07-07 00:34:21
Pontosan azt írtam, hogy az egyik szerb pihenőhelyen nem fogadják el az euro-t. Ez egy natur benzinkút, ahol a mosdó ingyenes. Ha valamit venni akarunk, csak a dinárt fogadják el.
Köszönöm!
Grand Judit Dátum: 2014-07-08 19:50:30
Schreitter Orsolya írta ekkor: 2014-07-08 12:28:14
Köszönöm a gyors választ! Ez az Aydin túra nagyon tetszik. A költségvonzatáról is tudnál információt adni?
Az Aydin túra 45€-ba kerül.
Schreitter Orsolya Dátum: 2014-07-08 12:28:14
Köszönöm a gyors választ! Ez az Aydin túra nagyon tetszik. A költségvonzatáról is tudnál információt adni?
Grand Judit Dátum: 2014-07-08 10:19:16
Schreitter Orsolya írta ekkor: 2014-07-08 08:24:19
Kedves Judit! Meg tudnád mondani, hogy a hét mely napján mely fakultatívok vannak? Lehet, hogy idén két hétre mennénk és Pamukkalét (másodjára is látni kell! :) ) és a hajós kirándulást mindenképpen szeretném betervezni. Előre is köszönöm, Schreitter Orsolya
Kedves Orsolya! Igazad van, Pamukkale-t valóban nem elég egyszer látni :) Idén hétfőn megyünk oda, a hajókirándulást pedig szerdára tették át. Van egy új, egész napos, komplex, izgalmas program is, az Aydin túra kedden. Minden van benne:) Tralles város romjainak megtekintése után az aydini régészeti múzeumba látogatunk el, ezt követően mecset látogatás, és az aydini piac következik, majd ebéd. A nap végén pedig 2 órás fürdőzés, napozás a Milli Park egyik fantasztikus strandján. Üdvözlettel, GrandJudit
Schreitter Orsolya Dátum: 2014-07-08 08:24:19
Kedves Judit! Meg tudnád mondani, hogy a hét mely napján mely fakultatívok vannak? Lehet, hogy idén két hétre mennénk és Pamukkalét (másodjára is látni kell! :) ) és a hajós kirándulást mindenképpen szeretném betervezni. Előre is köszönöm, Schreitter Orsolya