Kedves Judit!
Meg tudnád mondani, hogy a hét mely napján mely fakultatívok vannak? Lehet, hogy idén két hétre mennénk és Pamukkalét (másodjára is látni kell! :) ) és a hajós kirándulást mindenképpen szeretném betervezni.
Előre is köszönöm, Schreitter Orsolya
Kedves Orsolya!
Igazad van, Pamukkale-t valóban nem elég egyszer látni :) Idén hétfőn megyünk oda, a hajókirándulást pedig szerdára tették át.
Van egy új, egész napos, komplex, izgalmas program is, az Aydin túra kedden. Minden van benne:) Tralles város romjainak megtekintése után az aydini régészeti múzeumba látogatunk el, ezt követően mecset látogatás, és az aydini piac következik, majd ebéd. A nap végén pedig 2 órás fürdőzés, napozás a Milli Park egyik fantasztikus strandján.
Üdvözlettel, GrandJudit