Húúú a koviubi nagyon jó ötlet volt! Utólag is köszönöm:)..... és a lekvárok is elfogytak gyorsan :)) Érdeklődöm, és ahogy lesz hírem a WI-FI-ről, azonnal megosztom.
Kedves Judit! érdeklődnék, hogy a WI-FI a a szobákban ingyenes-e? Kiderült már? szombaton találkozunk és reméljük, hogy jó meleg idő lesz, mert itthon tél van még.