(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Sajben Mihályné Dátum: 2014-05-18 20:55:47
Grand Judit írta ekkor: 2014-02-12 20:11:07
Húúú a koviubi nagyon jó ötlet volt! Utólag is köszönöm:)..... és a lekvárok is elfogytak gyorsan :)) Érdeklődöm, és ahogy lesz hírem a WI-FI-ről, azonnal megosztom.
Kedves Judit! érdeklődnék, hogy a WI-FI a a szobákban ingyenes-e? Kiderült már? szombaton találkozunk és reméljük, hogy jó meleg idő lesz, mert itthon tél van még.
Bende Éva Dátum: 2014-05-18 19:38:32
Kedves Judit!Szeptember közepén mentünk volna Kusadasiba,de ugy alakult hogy október elejére,az Alish hotel helyett a Sentinus hotelre módositottuk az üdülési időpontot.Azt szeretném kérdezni hogy átlagban milyen idő van ott október elején,lehet e fürödni még a tengerben ill.a fakultativ programok közül pl.Sirince kirándulás lesz e még?Előre is köszönöm a választ.
Grand Judit Dátum: 2014-05-10 21:12:34
Sommer írta ekkor: 2014-05-09 08:44:01
Üdv! Útlevél kell, az áraknál pedig jó a tipp: az alacsonyabb a gyerek, a magasabb a felnőtt ár.
Így van .
Sommer Dátum: 2014-05-09 08:44:01
Üdv! Útlevél kell, az áraknál pedig jó a tipp: az alacsonyabb a gyerek, a magasabb a felnőtt ár.
Tomka János Dátum: 2014-05-08 18:50:06
Sziasztok! Törökországi utazáshoz vízummal már nem kell rendelkezni 2014 márciusa óta. Kérdésem az, hogy az országba belépéshez útlevél szükséges, vagy elég a személyi igazolvány? Várom megtisztelő válaszotokat!