Kedves Judit ! A víz főzésre azért alkalmas , Pl. tea.. leves...stb ?
Kedves Mihály, nem egy utasunk volt, aki csapvizet fogyasztott és nem lett semmi baja, de ettől függetlenül, a biztonság kedvéért mi mindig a palackozott víz fogyasztását javasoljuk. Természetesen forralás után az érzékenyebb emésztési rendszerrel rendelkező utasok is fogyaszthatják a kinti csapvizet.
Üdvözlettel,
GrandJudit