(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Papp Renáta Dátum: 2014-05-08 14:15:49
Schlammer Zsuzsanna írta ekkor: 2014-05-08 10:34:58
Kedves mindenki (vagyis aki tudja :))! Azt szeretném kérdezni, hogy a fakultatív proramoknál melyik ár érvényes? Pontosabban mitől függ, hogy az alacsonyabb vagy a magasabb összegbe fog kerülni a program? Köszönöm a választ! :) Sch. Zsuzsa
Szerintem... ha nem így van, Judit úgyis kijavít :) de a gyerek/felnőtt ár... rosszul gondolom Judit? smile
Schlammer Zsuzsanna Dátum: 2014-05-08 13:34:20
Grand Judit írta ekkor: 2014-05-08 11:28:18
Kedves Zsuzsa, mit ért alacsonyabb ill. magasabb összegen a fakultatív programok árával kapcsolatban?
Kedves Judit! Ilyesmikre gondolok, hogy pl. Ephesos-nál ez áll: Ára kb 35 € / 20 €. Pamukkale: Ára: kb 50 € / 30 EUR.
Grand Judit Dátum: 2014-05-08 11:28:18
Schlammer Zsuzsanna írta ekkor: 2014-05-08 10:34:58
Kedves mindenki (vagyis aki tudja :))! Azt szeretném kérdezni, hogy a fakultatív proramoknál melyik ár érvényes? Pontosabban mitől függ, hogy az alacsonyabb vagy a magasabb összegbe fog kerülni a program? Köszönöm a választ! :) Sch. Zsuzsa
Kedves Zsuzsa, mit ért alacsonyabb ill. magasabb összegen a fakultatív programok árával kapcsolatban?
Grand Judit Dátum: 2014-05-08 11:27:01
Jenei Mihály írta ekkor: 2014-05-07 20:17:27
Kedves Judit ! A víz főzésre azért alkalmas , Pl. tea.. leves...stb ?
Kedves Mihály, nem egy utasunk volt, aki csapvizet fogyasztott és nem lett semmi baja, de ettől függetlenül, a biztonság kedvéért mi mindig a palackozott víz fogyasztását javasoljuk. Természetesen forralás után az érzékenyebb emésztési rendszerrel rendelkező utasok is fogyaszthatják a kinti csapvizet. Üdvözlettel, GrandJudit
Schlammer Zsuzsanna Dátum: 2014-05-08 10:34:58
Kedves mindenki (vagyis aki tudja :))! Azt szeretném kérdezni, hogy a fakultatív proramoknál melyik ár érvényes? Pontosabban mitől függ, hogy az alacsonyabb vagy a magasabb összegbe fog kerülni a program? Köszönöm a választ! :) Sch. Zsuzsa